مدیر رادیو اربعین:

«رادیو اربعین» نخستین رادیوی ۲۴ ساعته تصویری رسانه ملی

 «رادیو اربعین» نخستین رادیوی ۲۴ ساعته تصویری رسانه ملی

به گزارش سراج24، حامد فاتحی مدیر این شبکه رادیویی با اعلام این خبر گفت: همزمان با راه‌اندازی رادیو اربعین 99، ایده تصویری شدن این رادیو را مطرح و مراحل اجرایی آن را در دستور کار قرار دادیم.

وی افزود: به همت و پشتیبانی شبانه روزی اداره کل فنی معاونت صدا در کمتر از یک روز تجهیزات تصویری در استودیو پخش ساختمان شیشه‌ای راه اندازی و عوامل اجرایی را پای کار آوردند و درگاه انتشار ایران صدا در اختیار قرار گرفت.

فاتحی گفت: با این اتفاق مبارک، علاقمندان پر مخاطب‌ترین رادیو مناسبتی در آستانه اربعین حسینی، می‌توانند این شبکه را علاوه بر دریافت از طریق گیرنده‌های رادیویی و رادیونما، برای نخستین بار بصورت تصویری و 24 ساعته از طریق نرم افزار کاربردی ایران صدا و همچنین از طریق نرم افزار و تارنمای «هیات آنلاین» و نیز تارنمای «تکیه» دنبال کنند، که از همت این عزیزان هم سپاسگزاریم .

وی ادامه داد: بر این اساس تارنمای پخش زنده تصویری رادیو اربعین با آدرس RadioArbaeen.ir در اختیار مخاطبان رسانه ملی قرار گرفته است.

هم اکنون علاقمندان می‌توانند با مراجعه به آدرس‌های https://b2n.ir/971579 و https://tekye.net/live/2565 و هم نسبت به تماشای این رادیو به صورت تصویری اقدام کنند.

پخش زنده صوتی رادیو اربعین هم به آدرس https://b2n.ir/475186 راه‌اندازی شده است.

اخبار مرتبط

بازگشایی مشروط و محدود مساجد و اماکن زیارتی از فردا

ثبات قدم در مسیر انقلاب، مشکلات را مرتفع می‌کند

محفل مناجات با نوای میثم مطیعی برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha