برنامه‌های تأثیرگذار برای تقویت ارزش‌های دفاع مقدس اجرا شود

برنامه‌های تأثیرگذار برای تقویت ارزش‌های دفاع مقدس اجرا شود

به گزارش سراج24، در پیام علیرضا آشناگر استاندار سمنان به مناسبت هفته دفاع مقدس آمده است: هفته دفاع مقدس جلوه‌ای از قدرت ایمان و پیروزی حق در کارزار مبارزه با قدرت‌های مادی و استکبار جهانی است که با صبر، ایمان و توکل بر خداوند سبحان، همراه با عزم و اراده پولادین و روحیه شهادت‌طلبی رزمندگان غیور این سرزمین حاصل شد.

در ادامه پیام استاندار سمنان آمده است: هشت سال جنگ تحمیلی تمام معادلات و محاسبات متعارف در عرصه نظامی و استراتژیک دنیا را بر هم زد.

وی بیان کرد: بی‌تردید روحیه مقاومت و ایثارگری در جامعه، سرمایه‌ای فناناپذیر به شمار می‌آید که انقلاب اسلامی را در مواجهه با چالش‌ها، بحران‌ها و مشکلات ناشی از سناریوهای جبهه معاندان، ازجمله «تحریم»، «تهدید» و «توطئه‌های تروریستی» مصون می‌دارد و بی‌شک بازخوانی این ارزش‌ها به‌عنوان نیاز همیشگی جامعه ایران، به‌ویژه نسل جوان می‌تواند نقش مؤثری در تداوم راه پرفروغ شهیدان و حماسه‌سازان انقلاب اسلامی ایفا کند.

آشناگر عنوان کرد: فرارسیدن چهلمین سالگرد هفته غرورآفرین دفاع مقدس را به پیشگاه زعیم عالی‌قدر جهان اسلام و فرمانده کل قوا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و به دولتمردان تدبیر و امید و نیز پیشکسوتان هشت سال حماسه و ایثار و تمامی نیروهای جان‌برکف نظامی و انتظامی و آحاد ملت غیور ایران و شیرمردان و شیر زنان بسیجی این سرزمین و به‌ویژه استان سمنان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

استاندار سمنان اظهار کرد: امیدوارم با بهره‌مندی از این فرصت بسیار مغتنم با اجرای برنامه‌های ویژه و تأثیرگذار برای اقناع نسل جدید و تقویت اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس، روحیه مقاومت، همدلی و وحدت همه آحاد جامعه را بیش از پیش فراهم آورده و در دوران کنونی و شیوع ویروس کرونا نیز همچون آن دوران پرفروغ با همدلی، همراهی و همکاری با مدافعان سلامت در این برهه حساس نیز موفق و سربلند باشید.

اخبار مرتبط

حجت‌الاسلام مطیعی به نمایندگی ولی‌فقیه در استان سمنان منصوب شد

آیت الله شاه چراغی منشاء خیرات و برکات بوده است/ اصحاب رسانه از هرگونه گمانه زنی خودداری نمایند

بنی‌صدر حین جنگ می‌خواست مذاکره کند، امام فرمودند: حرفش را هم نزن

0 نظر

ارسال نظر

capcha