گشایش نمایشگاه دفاع مقدس در «رودان»

گشایش نمایشگاه دفاع مقدس در «رودان»

به گزارش سراج24، در اولین روز از هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه رودان و جمعی از بسیجیان، ایثارگران و جانبازان شهرستان نمایشگاه دفاع مقدس در رودان آغاز بکار کرد.

این نمایشگاه با هدف سیر نمایشگاهی، روایتگری و بیان و نمایش عملکرد قرارگاه‌های تحول محلات با نام عاشورا، دفاع مقدس و ظهور توسط قرارگاه‌های تحول محلات حوزه امام جعفر صادق(ع) و حضرت فاطمه(س) شهر رودان در محل بازارچه شهرداری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی بر پا شده و  به مدت ۶شب با موضوعات انقلاب، دفاع مقدس، فتنه های ۷۸-۸۸، مدافعین حرم، مدافعین سلامت و گام دوم انقلاب با اجرای سرود، نمایش، روایتگری و راه اندازی فروشگاه منصف پذیرای علاقمندان خواهد بود.

به گزارش فارس، چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان رودان با رژه موتوری و خودرویی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شد.

بیش از ده‌ها موتور و خودروی نیروی‌های مسلح اعم از سپاه و بسیج و جوانان بسیجی با حمل و نصب تصاویری از تمثال شهدای هشت سال دفاع مقدس‌، حضرت امام خمینی و رهبر معظم انقلاب مسیر حدود چهار کیلومتری ورودی شهر رودان تا مسجد جامع  را رژه رفتند.

شرکت‌کنندگان در این آیین ضمن بیعت مجدد با فرمانده معظم کل قوا و آرمان‌های والای شهدا و امام خمینی (ره)  و گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس انزجار و تنفر شدید خود را نسبت به استکبار جهانی و دشمنان این انقلاب و نظام اعلام کردند

اخبار مرتبط

نوای زیارت اربعین در آسمان رودان پیچید+عکس

بزرگداشت هفته دفاع مقدس در کیش با رونمایی از «تندیس شهید سلیمانی»

نمایش «دستهایت کو مم حسن» در جزیره کیش به روی صحنه می‌رود

0 نظر

ارسال نظر

capcha