کمک مساجد تهران به ۱۲ هزار خانواده

کمک مساجد تهران به ۱۲ هزار خانواده

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام حجت‌الله ذاکر معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به راه‌اندازی پویش مهر و محراب در سطح مساجد تهران اظهارداشت: این پویش در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در جهت استمرار نهضت تعاون و احسان، در مهرماه سال جاری توسط مساجد اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این پویش با محوریت ۲۲۰ مسجد تهران در حال حاضر بناست اجرایی شود، گفت: در این پویش، بیش از ۱۲ هزار بسته‌ اقلام معیشتی در محله‌های محروم استان تهران، پس از شناسایی خانوارهای نیازمند آبرومند توسط مساجد توزیع خواهد شد. توزیع این بسته‌ها نیز بناست توسط مساجد حاضر در این مناطق محروم عملیاتی شود.

ذاکر با بیان اینکه مردم و خیران برای تهیه این اقلام و کمک به خانواده‌های نیازمند بیشتر می‌توانند مشارکت داشته باشند، گفت: این افراد می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۳۱۴۰۲۵۴۲ به نام مرکز رسیدگی به امور مساجد یا از طریق کد دستوری #۶۱۹۴۳*۷۴۱* واریز کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد در پایان خاطرنشان کرد: مساجد از ابتدای شیوع کرونا، در اجرای رزمایش مواسات و همدلی و همچنین نهضت تعاون و احسان، به صورت فعال و منسجم عمل کرده‌اند و اجرای این نهضت تا هر زمان که ضرورت ایجاب کند، توسط مساجد استمرار خواهد یافت و ان‌شاء‌الله در ایام نزدیک به اربعین نیز موج دیگری از کمک‌رسانی را خواهیم داشت.

اخبار مرتبط

فوت ۴ بیمار کووید19 در کشور

واکسیناسیون کرونا تعطیل نشده است

شناسایی ۴۵۳ بیمار جدید کرونا در کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha