ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به کمک محرومین خراسان‌جنوبی آمد

ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به کمک محرومین خراسان‌جنوبی آمد

به گزارش سراج24، سیدمجتبی موسوی عصر امروز در مراسم پویش ملی «مشق احسان ۳» خراسان‌جنوبی اظهار داشت: در این پویش ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان با همکاری کمیته امداد تعداد هشت‌هزار و ۵۰۰ بسته نوشت‌افزار به دانش‌آموزان تحت‌پوشش به صورت رایگان اهداء کرد.

وی افزود: ارزش کلی این‌ بسته‌ها یک‌میلیارد و ۲۷۵ هزار تومان و قیمت هر پکیج ۱۵۰ هزارتومان می‌باشد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خراسان‌جنوبی گفت: این ستاد در گام اول ۱۷ هزار بسته معیشتی به ارزش پنج میلیارد تومان و در مرحله دوم ۴۳ هزار بسته پروتئینی به ارزش دو میلیارد تومان در بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا را توزیع کرد.

موسوی با اشاره به توزیع ۴۰ تن مرغ در بین هیأت‌های مذهبی خراسان‌جنوبی و توزیع ۲۰۰ هزار پرس غذای گرم در روز عید غدیر تصریح کرد: در پویش «احسان‌الحسین» همزمان با ایام محرم نیز ۶۰ هزار ماسک و ۶۶ پک سلامت در بین هزار و ۳۰۰ هیات مذهبی توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: طی ماه گذشته ۲۲ سری کمک جهیزیه به نوعروسان مناطق کم‌برخوردار ۱۱ شهرستان خراسان‌جنوبی به ارزش ۴۵۰ میلیون تومان اهداء شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خراسان‌جنوبی از ساخت ۸۵ مدرسه توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: تاکنون ۳۳ مدرسه تحویل آموزش و پرورش شده، ۴۶ پروژه عمرانی در حال اجرا و ساخت شش مدرسه نیز به پیمان‌کار ابلاغ شده است.

اخبار مرتبط

توجه ویژه به مناطق محروم

راه شهید سلیمانی از کوچه خدمت به محرومین می گذرد

راه شهید حاج قاسم سلیمانی از کوچه خدمت به محرومین می‌گذرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha