«ما ملت شهادتیم»‌ با یک طرح جدید به‌روز شد+عکس

«ما ملت شهادتیم»‌ با یک طرح جدید به‌روز شد+عکس

 به گزارش سراج24، هفته گذشته بود که دیوارنگاره میدان ولی‌عصر(عج) به جمله «ما ملت شهادتیم» از سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شد. اکنون این دیوارنگاره همزمان با هفته دفاع مقدس (۳۱ شهریور تا ۶ مهر) با همین شعار اما طرح جدیدی تغییر کرده است.

در شعار این دیوارنگاره که توسط خانه طراحان انقلاب اسلامی نصب شده، آمده است: «بر لوح جان نقش شهیدان ماندگار است.» 

 

 

ایده‌پرداز دیوارنگاره پویا سرابی و سیدمحمدرضا میری هستند و میری آن را ابتدا روی بوم نقاشی کرده، سپس گرافیک محمد تقی‌پور و محمد شکیبا به مدد آمده است.

پیش از پویش «ما ملت شهادتیم»، پویش‌های «ما ملت امام حسینیم»، «پشت به پشت و صف شکن، کیست حریف تن‌به‌تن»، «ما ملت امام حسینیم»، «به غایبان برسانید»، «با این فرشتگانم، نزدیک آسمانم»، «قدس خرمشهر دیگر می‌شود»، «ایران همدل»، «اجتماع قلبها»، «خانه‌های بهاری»، «سلامت را به ایران می‌رسانیم»، «آه از غمی که تازه شود با غمی دگر»، «انتقام سخت»، «خانواده ایرانی»، «با جوانان کارها دشوار نیست»، «در لشکر حسینم»، «آسان و آسمانی»‌، «ای حرمت بهشت من»، «بهشتی می‌شود هرکس حسینی است»، «وقت عمل است»، «فَأَغرَقناهُم أَجمَعینَ» و «دیگری را به خود مقدّم دار» در دیوارنگاره میدان ولی‌عصر اکران شده است.

دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) در بهمن ماه سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و به طول تقریبی ۴۷ متر و عرض ۱۸ متر، بزرگترین دیوارنگاره پایتخت محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط

ترغیب به ازدواج جوانان در دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر (عج)

دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج) رونمایی شد

دیوارنگاره میدان ولیعصر (عج) رنگ مهربانی پدر به خود گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha