اجرای ۶۵ برنامه محوری دفاع مقدس در نی‌ریز

اجرای ۶۵ برنامه محوری دفاع مقدس در نی‌ریز

به گزارش سراج24 غلامرضا شعبانی‌نیا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، امام شهدا، شهدای مدافع حرم به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی ، شهدای عرصه سلامت و شهدای مدافع وطن و حفظ امنیت، اظهار داشت : نعمت‌های زیادی در کشور داریم که سایر کشورها از آن محرومند و یکی از مهم ترین این نعمت‌ها حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی است که ان شاالله خداوند سایه ولایت فقیه را بر سر این ملت حفظ کند.

وی با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس ادامه داد: همه مردم و اقشار جامعه در پیروزی دفاع مقدس نقش داشتند با اینکه دشمن ما در جنگ تحمیلی تا بن دندان مسلح بود و بیشتر کشورها از آن حمایت می‌کردند اما ما با رهبری پیامبر گونه حضرت امام (ره) و با حضور منسجم نیروهای مردمی و باتوکل برخدا و ایمان راسخ توانستیم در جنگ پیروز شویم.

شعبانی‌نیا در ادامه پیرامون تاثیر دفاع مقدس در بیداری اسلامی گفت : دفاع مقدس سبب شد که تمام مسلمانان جهان و کشورهای منطقه در حوزه مقاومت در مقابل استکبار جهانی که هرکدام گرفتار یکی از قدرت‌های ظالمانه بودند آگاه و بیدار شوند و به فرموده حضرت امام (ره) ما در جنگ انقلابمان را به دنیا صادر کردیم.

وی در ادامه به برنامه‌های محوری گرامیداشت چهلیمن سالگرد هفته دفاع مقدس اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به شرایط حال حاضر و وجود ویروس کرونا در کشور مجموعه خبرگزاری‌ها و رسانه‌های محلی می‌توانند در فضای مجازی نقش موثری داشته باشند.

فرمانده سپاه ناحیه نی ریز یادآور شد : پنج یادواره شهدای آبروی محله، برگزاری کارگاه‌های مشاوره در بحث ازدواج، اعزام نیرو به اردوهای جهادی، نشست‌های روشنگری، زیارت و تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، محافل انس با قرآن و شب شعر و خاطره شهدا در این ایام برگزار خواهد شد که این برنامه‌ها به طور ویژه به شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع سلامت و شهدای امنیت می‌پردازد.

وی با اشاره به اینکه ما دنبال ایده‌های نو هستیم تا در ذهن ماندگار شود، گفت: در این راستا از رسانه‌های محلی می‌خواهیم در این راه  همه ظرفیت‌های هنری، فرهنگی و رسانه‌ای را به کار گیرند و محتواهای تولید شده در این زمینه را منتشر کنند.

اخبار مرتبط

لزوم تربیت روایتگرجوان دفاع مقدس/روایتگری نوک پیکان جهادتبیین است

حماسه‌آفرینی «صیاد دل‌ها» در عملیات مرصاد فراموش نشدنی است

دستور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برای راه‌اندازی موزه‌های دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha