تراژدی عدم حمایت از چاپ کتاب‌های دفاع مقدس

تراژدی عدم حمایت از چاپ کتاب‌های دفاع مقدس

به گزارش سراج24، محمدرضا کاظمی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ۱۴۵ کتاب در حوزه دفاع مقدس تولید شده است که فقط ۲۰ درصد این کتاب‌ها چاپ شده است، اگر دستگاه‌های اجرایی حمایت کنند به نام آن اداره، کتاب‌های دفاع مقدس را چاپ می‌کنیم.

وی از رونمایی ۲۱ کتاب از سرداران شهید استان گلستان خبر داد و تصریح کرد: طی تفاهم‌نامه‌ای با سپاه نینوا استان گلستان امسال ۵۹ کتاب سردار شهید تدوین می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان افزود: به مناسبت هفته دفاع مقدس دو کتاب صوتی، دو فیلمنامه، سه کتاب از شهدای روحانی رونمایی می‌شود.

کاظمی با ابراز گلایه از مسوولان استان به دلیل عدم حمایت از چاپ کتاب در حوزه دفاع مقدس بیان کرد: مسوولان استان برای چاپ کتاب‌های دفاع مقدس تمهیدات لازم را انجام دهند با حمایت دستگاه‌هایی مانند فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و ... می‌توان کتاب‌های دفاع مقدس را به تولید انبوه رساند که تحقق این مهم در گرو حمایت همه جانبه است.

* برنامه‌های دفاع مقدس با شعار محوری «ما قوی هستیم» برگزار می‌شود

وی با اشاره به اینکه ۵۰ کتاب در حوزه دفاع مقدس طراحی شده است، ابراز کرد: این تعداد کتاب قرار است در سال ۱۳۹۹ تالیف شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان از تدارک ۲ هزار و ۱۲۰ برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان خبر داد و گفت: این برنامه‌ها با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و یگان‌های دفاع مقدس استان برگزار می‌شود.

کاظمی با اشاره به اینکه برنامه‌های دفاع مقدس با شعار محوری «ما قوی هستیم» برگزار می‌شود، افزود: برنامه‌های دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور از ۳۱ شهریور با عنوان اقتدار، ولایتمداری و همبستگی آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

«گلستان یازدهم» به چاپ سی‌ و سوم رسید

«ارتداد» یامین‌پور به چاپ هفدهم رسید

فعالین برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت تجلیل می شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha