ایستادگی، مقاومت و مردم سه ضلع قدرتمند پیروزی ملت ایران

ایستادگی، مقاومت و مردم سه ضلع قدرتمند پیروزی ملت ایران

به گزارش سراج24، طالب احمدی‌نیا فرمانده سپاه ناحیه میناب ظهر امروز در جمع خبرنگاران از اجرای 150 برنامه به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در میناب خبر داد.

وی افزود: در آستانه ورود به چهل سالگی دفاع مقدس هستیم و هم‌چنان مبارزه دو جبهه حق و باطل ادامه دارد.

فرمانده سپاه ناحیه میناب گفت: شاهد آن هستیم بعد از گذشت ۴۰ سال از دفاع مقدس، جنگی که از بدو پیروزی انقلاب، دشمنان ما در عرصه‌های مختلف امنیتی، سیاسی، اقتصادی و نظامی بر کشور تحمیل کردند هم‌چنان، جنگ اقتصادی ادامه دارد.

احمدی‌نیا ادامه داد: امروز ملت ایران در عرصه جنگ اقتصادی در حال دفاع از خود است. علی‌رغم  فشارها و مشکلاتی که اکنون در حوزه اقتصادی بر کشور و مردم وارد شده است هم‌چنان پایداری و دفاع  ملت بزرگ ایران اسلامی زبانزد است.

وی اضافه کرد: امیدواریم به‌زودی نشانه‌هایی از این پیروزی و شکست دشمن مشخص شود. امروز در آستانه ۴۰ سالگی دفاع مقدس نباید فراموش کنیم عامل پیروزی انقلاب اسلامی تکیه بر سه ضلع قدرتمند ایستادگی، مقاومت و مردم بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه میناب عنوان داشت: متاسفانه با وجود ویروس کرونا که همه عالم را درگیر خود کرده است و همه فعالیت‌ها را تحت تاثیر قرار داده است اما تلاش داریم با وجود این ویروس و مشکلات ناشی از آن، اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس تحت تاثیر آن قرار نگیرد.

احمدی‌نیا گفت: دفاع مقدس با شعار محوری "ما قوی هستیم" برگزار خواهد شد و از برنامه‌های شاخص هفته دفاع مقدس، مانور اقتدار دسته‌های شهید حاج قاسم سلیمانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، راه‌اندازی میز خدمت با حضور مسؤولان ادارات در سطح محلات و افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی خواهد بود.

وی در ادامه اظهار داشت: برگزاری مسابقه عکس رزمندگان دفاع مقدس در میناب، مسابقه کتابخوانی با موضوع شهید حاج قاسم سلیمانی در بستر فضای مجازی و مسابقه کلیپ معرفی زرمنده محله خود به‌مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد که در هر کدام از قسمت‌های مسابقات به چهل اثر برگزیده هدایایی اهدا خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه میناب افزود: برگزاری شب خاطره دفاع مقدس در سطح محلات شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، توزیع بسته‌های لوازم و تحریر ویژه دانش‌آموزان، برگزاری نشست‌های بصیرتی و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، رزم شبانه بسیجیان و تجلیل از مدافعان حرم و سلامت شهرستان میناب از دیگر برنامه‌های است که در هفته دفاع مقدس انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط

آرزوی محال «رجوی» برای شکست انقلاب اسلامی

رونمایی از سند جنایات صدام در نمایشگاه دستاورد‌های دفاع مقدس

جبهه‌ی عدل و حق با این توان و آرایش الهی به پیروزی‌های بزرگ دست خواهد یافت

0 نظر

ارسال نظر

capcha