نمایش «دستهایت کو مم حسن» در جزیره کیش به روی صحنه می‌رود

نمایش «دستهایت کو مم حسن» در جزیره کیش به روی صحنه می‌رود

به گزارش سراج24، اکبر آیین گفت: نمایش «دستهایت کو مم حسن» به دعوت از منطقه آزاد کیش از تاریخ 2 لغایت 4 مهر ماه به مدت 5 روز در جزیره کیش به روی صحنه می‌رود.

مسئول واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: این نمایش به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی رضا کرمی زاده،تولید سال 1398 حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد با موضوع دفاع مقدس است.

آیین تصریح کرد: پیش از این نمایش  به دعوت از انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد روایت فتح با هدف تجلیل از فعالان عرصه تئاتر مقاومت به مدت یک ماه در تماشا خانه سرو به اجرای عمومی پرداخت.

وی با اشاره به عوامل اجرایی این نمایش اظهار داشت: اکبر آئین، نازنین نادر پور، پوریا نیک‌اقبالیان، اردلان فنی، وحید شفیعی بازیگران و همچنین رضا کرمی زاده طراحی صحنه، حسین اصیلی موسیقی، حمید جوکار طراحی نور، عنایت صالح پور طراحی لباس در این نمایش همکاری دارند.

آیین اضافه کرد: این نمایش سال گذشته در جشنواره تئاتر فتح خرمشهر توانست 9 جایزه را در بخش‌های مختلف کسب کند و به عنوان برترین نمایش جشنواره انتخاب شود،همچنین در سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور داشت و ضمن کسب جایزه اثر برگزیده این جشنواره با جلب نظر مخاطبان بین‌المللی به عنوان نماینده ایران به جشنواره تئاتر کشور روسیه دعوت شد.

اخبار مرتبط

برنامه‌های بزرگداشت «دفاع مقدس» در خراسان‌جنوبی

گشایش نمایشگاه دفاع مقدس در «رودان»

بزرگداشت هفته دفاع مقدس در کیش با رونمایی از «تندیس شهید سلیمانی»

0 نظر

ارسال نظر

capcha