گروه‌های جهادی در قصرشیرین خدمات پزشکی ارایه می‌دهند

 گروه‌های جهادی در قصرشیرین خدمات پزشکی ارایه می‌دهند

 به گزارش سراج24، فرماندار قصرشیرین در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت سپاه قصرشیرین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از رشادت‌ها و دلاوری‌های مردم قصرشیرین در هشت سال دفاع مقدس گفت: طی هماهنگی‌های انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به منظور کمک به بیماران نیازمند قرار است در بخش‌های مختلف پزشکان متخصص به صورت ویژه یک روز را به مناسبت هفته دفاع مقدس در بیمارستان قصرشیرین به ارایه خدمات درمانی رایگان بپردازند.

مرادعلی تاتار افزود: مردم قصرشیرین شایسته بهترین خدمات هستند و مسئولان وظیفه دارند به پاس رشادت‌هایی که مردم این منطقه در دفاع از مرز‌های ایران اسلامی داشته اند، به آن‌ها صادقانه خدمت کنند.

وی خاطرنشان کرد: قصرشیرین نقطه آغاز و پایان جنگ تحمیلی است که برای پاسداشت رشادت‌های شهدا و رزمندگان برنامه‌های مختلفی در ایام هشت سال دفاع مقدس با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی در این منطقه برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین نیز گفت: این شهرستان مرزی در هشت سال دفاع مقدس دو بار هدف حملات دشمن قرار گرفت که به اشغال کامل عراق درآمد، ولی با ایستادگی و پایداری رزمندگان اسلام آزاد شد.

سرهنگ پاسدار مرادعلی حسنی افزود: ما باید به پاسداشت دلاوری‌ها و رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و برای زنده نگه داشتن نام شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت، برنامه‌هایی به فراخور این ایام برگزار کنیم تا نسل جوان بتوانند با آن دوران طلایی آشنا شوند.

وی به صدا درآمدن زنگ مقاومت و ایثار، ویزیت رایگان بیماران نیازمند توسط جامعه پزشکی در قالب گروه‌های جهادی، تجلیل از پیشکسوتان عرصه ایثار و خانواده‌های شهدا را از ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در قصرشیرین اعلام کرد.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

 

اخبار مرتبط

گروه جهادی که دست 50 خانواده بوشهری را گرفت

مراسم هفته دفاع مقدس نباید امری تشریفاتی و کلیشه‌ای شود

اهدای 300 بسته کمک های مومنانه در هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha