نمایشگاه هفته دفاع مقدس در بجنورد افتتاح می‌شود

نمایشگاه هفته دفاع مقدس در بجنورد افتتاح می‌شود

به گزارش سراج24؛ محمد نجاتی پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بالغ بر ۳ هزار و ۲۰۰ برنامه در قالب ۲۷ عنوان برنامه اجرایی می‌شود.

وی شیوع ویروس کرونا در جامعه را شرایطی خاص عنوان کرد و افزود: با توجه به این شرایط یکی ازجمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس تقدیر از مدافعان سلامت در استان خواهد بود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزهای دفاع مقدس خراسان شمالی تجلیل از پیشکسوتان و فرماندهان جنگ تحمیلی را ازجمله دیگر برنامه‌های این هفته عنوان کرد و گفت: نمایشگاهی نیز به این مناسبت توسط سپاه جوادالائمه استان و با حضور ارگان‌های نظامی و دستگاه‌های مؤثر در جنگ طی نخستین روز هفته دفاع مقدس افتتاح می‌شود.

نواختن زنگ مقاومت و ایثار، تقدیر از سربازان نخبه و نمونه، اعزام رویان به مدارس و مساجد دیگر برنامه‌های مورداشاره نجاتی طی هفته دفاع مقدس در خراسان شمالی بود.

وی همچنین از پاسخگویی به خانواده شهدا و ایثارگران توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی خبر داد و گفت: در ایام هفته دفاع مقدس مسئولان استانی به‌صورت روزانه ۲ ساعت پاسخگوی مراجعان از این اقشار هستند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی در انتها به آخرین وضعیت باغ‌موزه دفاع مقدس استان اشاره کرد و گفت: فاز نخست این پروژه فرهنگی با ۴۵ درصد پیشرفت همراه بوده و با تأمین اعتبار ۷ میلیارد تومان در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

اخبار مرتبط

برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس در مشگین‌شهر

جبهه پایداری: اشتباهی راهبردی است که دفاع مقدس را در بُعد نظامی منحصر کنیم

پیام تبریک معاون اول قوه قضائیه به مناسبت هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha