حسادت استکبار جهانی به امنیت ایران

حسادت استکبار جهانی به امنیت ایران

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام قاسم هاشمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شاهین‌شهر اظهار کرد: کلیدواژه‌های نقشه‌های  شوم آمریکا و جبهه رسانه‌ای غربی عبری و عربی، برهم زدن امنیت، سلامت، معیشت و وحدت ملت ایران است.

امام‌جمعه شاهین‌شهر افزود: استکبار جهانی به امنیت مطلوب و زبانزد نظام جمهوری اسلامی در منطقه پرآشوب غرب آسیا همواره حسادت کرده است و تلاش می‌کند با کمک مزدوران خارجی و داخلی و برخی رسانه‌های آن‌ها این موهبت را از ملت ایران بگیرد.

وی با بیان این‌که هزینه‌های دفاعی کشور از بسیاری از کشورهای کم‌جمعیت حاشیه خلیج‌فارس کمتر است خاطرنشان کرد: از حربه‌های دیگر جبهه رسانه‌های استکبار، ترویج ایران هراسی در بین کشورهای همسایه است تا فروش سلاح‌های غربی را به این کشورهای کوچک افزایش دهند و ثروت‌هایشان را به تاراج ببرند.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر ادامه داد: مخدوش کردن چهره نیروهای مسلح در بین ملت ایران و ایجاد حفره‌های امنیتی باهدف اجرای عملیات تروریستی در کشور از نقشه‌های دیگر دشمنان ملت ایران تا پیش از انتخابات سال آینده است.

امام‌جمعه شاهین‌شهر تشدید تحریم‌های اقتصادی و هراس افکنی در خصوص شیوع بیماری کرونا و آنفلوآنزادر مردم را از طرح‌های دیگر دشمن زبون بیان کرد و مسئولان را به برخورد با احتکار کنندگان و دلالان دارو در مواجهه با این دوبیماری رایج فصول پاییز و زمستان توصیه کرد.

هاشمی، دولت‌مردان را به چابک‌سازی در مقابله با گرانی‌های لجام‌گسیخته، ساماندهی بازار ارز، سکه و بورس فراخواند و درخواست جدی دلسوزان از دولت دوازدهم را ساماندهی فضای رهاشده مجازی که هم چون خنجری، بر گلوی ارزش‌های اسلامی فشار آورده  است یادآوری کرد: دولت در چنین شرایطی نباید ناهماهنگ باشد و دستورات اقتصادی عجولانه بگیرد.

وی تأکید کرد که نیروهای حزب الهی هم چنان آمادگی دارند از سربازان عرصه سلامت در بیمارستان‌ها و مرکزهای بهداشتی درمانی به هر شکل ممکن پشتیبانی کنند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر تصریح کرد: ملت شهید داده ایران برای حفاظت از ارزش‌های اسلامی و ایرانی خود خون‌دل‌ها خورده و ایثارگری‌های فراوان کرده است.

وی پیام برگزاری رزمایش ذوالفقار 99ارتش جمهوری اسلامی ایران در خلیج‌فارس، دریای عمان و اقیانوس هند را پاسخ قاطع  به هر تعرض احتمالی دشمن، هشدار به کشورهای سازش‌کار عرب حاشیه خلیج‌فارس و رژیم کودک کش صهیونیستی و تداوم اقتدار دفاعی کشورمان بیان کرد.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر از رسانه‌های کشور خواست با پدیده نابهنجار نگهداری سگ در فضای خانگی و سگ گردانی به روشنگری بپردازند که به اختلافات درون خانوادگی و ایجاد طلاق در بین زوجین در بین برخی از خانوارهای شهری منجر شده است.

وی نگهداری از سگ در خانه‌ها را تضییع حقوق این دسته از حیوانات ذکر و اضافه کرد: بر اساس برخی از آمارها،هزینه نگهداری از سگ گاهی از اوقات از هزینه نگهداری از دو فرزند در خانواده هم بیش‌تر است.

امام‌جمعه شاهین‌شهر از مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه دعوت کرد در مراسم رونمایی از تندیس زینب کمایی شهید عفاف و حجاب، که در سال 60 به دست منافقین در شاهین‌شهر به شهادت رسید شرکت کنند ؛ این مراسم سوم مهر در مصلای شاهین‌شهر با سخنرانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

انقلاب اسلامی در افول استکبار جهانی نقش اول را ایفا کرده است

استکبار جهانی کینه خود را بزدلانه با ترور به نمایش می‌گذارد

انتخابات اخیر از ماهیت کثیف امریکا پرده برداشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha