حسادت استکبار جهانی به امنیت ایران

حسادت استکبار جهانی به امنیت ایران

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام قاسم هاشمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شاهین‌شهر اظهار کرد: کلیدواژه‌های نقشه‌های  شوم آمریکا و جبهه رسانه‌ای غربی عبری و عربی، برهم زدن امنیت، سلامت، معیشت و وحدت ملت ایران است.

امام‌جمعه شاهین‌شهر افزود: استکبار جهانی به امنیت مطلوب و زبانزد نظام جمهوری اسلامی در منطقه پرآشوب غرب آسیا همواره حسادت کرده است و تلاش می‌کند با کمک مزدوران خارجی و داخلی و برخی رسانه‌های آن‌ها این موهبت را از ملت ایران بگیرد.

وی با بیان این‌که هزینه‌های دفاعی کشور از بسیاری از کشورهای کم‌جمعیت حاشیه خلیج‌فارس کمتر است خاطرنشان کرد: از حربه‌های دیگر جبهه رسانه‌های استکبار، ترویج ایران هراسی در بین کشورهای همسایه است تا فروش سلاح‌های غربی را به این کشورهای کوچک افزایش دهند و ثروت‌هایشان را به تاراج ببرند.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر ادامه داد: مخدوش کردن چهره نیروهای مسلح در بین ملت ایران و ایجاد حفره‌های امنیتی باهدف اجرای عملیات تروریستی در کشور از نقشه‌های دیگر دشمنان ملت ایران تا پیش از انتخابات سال آینده است.

امام‌جمعه شاهین‌شهر تشدید تحریم‌های اقتصادی و هراس افکنی در خصوص شیوع بیماری کرونا و آنفلوآنزادر مردم را از طرح‌های دیگر دشمن زبون بیان کرد و مسئولان را به برخورد با احتکار کنندگان و دلالان دارو در مواجهه با این دوبیماری رایج فصول پاییز و زمستان توصیه کرد.

هاشمی، دولت‌مردان را به چابک‌سازی در مقابله با گرانی‌های لجام‌گسیخته، ساماندهی بازار ارز، سکه و بورس فراخواند و درخواست جدی دلسوزان از دولت دوازدهم را ساماندهی فضای رهاشده مجازی که هم چون خنجری، بر گلوی ارزش‌های اسلامی فشار آورده  است یادآوری کرد: دولت در چنین شرایطی نباید ناهماهنگ باشد و دستورات اقتصادی عجولانه بگیرد.

وی تأکید کرد که نیروهای حزب الهی هم چنان آمادگی دارند از سربازان عرصه سلامت در بیمارستان‌ها و مرکزهای بهداشتی درمانی به هر شکل ممکن پشتیبانی کنند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر تصریح کرد: ملت شهید داده ایران برای حفاظت از ارزش‌های اسلامی و ایرانی خود خون‌دل‌ها خورده و ایثارگری‌های فراوان کرده است.

وی پیام برگزاری رزمایش ذوالفقار 99ارتش جمهوری اسلامی ایران در خلیج‌فارس، دریای عمان و اقیانوس هند را پاسخ قاطع  به هر تعرض احتمالی دشمن، هشدار به کشورهای سازش‌کار عرب حاشیه خلیج‌فارس و رژیم کودک کش صهیونیستی و تداوم اقتدار دفاعی کشورمان بیان کرد.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر از رسانه‌های کشور خواست با پدیده نابهنجار نگهداری سگ در فضای خانگی و سگ گردانی به روشنگری بپردازند که به اختلافات درون خانوادگی و ایجاد طلاق در بین زوجین در بین برخی از خانوارهای شهری منجر شده است.

وی نگهداری از سگ در خانه‌ها را تضییع حقوق این دسته از حیوانات ذکر و اضافه کرد: بر اساس برخی از آمارها،هزینه نگهداری از سگ گاهی از اوقات از هزینه نگهداری از دو فرزند در خانواده هم بیش‌تر است.

امام‌جمعه شاهین‌شهر از مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه دعوت کرد در مراسم رونمایی از تندیس زینب کمایی شهید عفاف و حجاب، که در سال 60 به دست منافقین در شاهین‌شهر به شهادت رسید شرکت کنند ؛ این مراسم سوم مهر در مصلای شاهین‌شهر با سخنرانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha