شکستن ابهت پوشالی غرب و شرق مهمترین دستاورد دفاع مقدس بود

شکستن ابهت پوشالی غرب و شرق مهمترین دستاورد دفاع مقدس بود

به گزارش سراج24، ماموستا عبدالسلام محمدی ظهر امروز در خطبه های پرفیض عبادی، سیاسی نماز جمعه دهگلان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ایجاد اعتماد به نفس و خودباوری ملی، شکستن ابهت پوشالی غرب و شرق و شکوفایی استعدادها و خلاقیت ها از دستاوردهای مهم دفاع مقدس بود.

وی خاطرنشان کرد: رشد باورهای دینی و ارزش های اسلامی، تولد تفکر بسیجی، تحول در صنایع دفاعی کشور، حضور داوطلبانه مردم در جبهه ها و احساس مسوولیت و تکلیف، تحکیم  وحدت ملی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تثبیت واقتدار جمهوری اسلامی از دیگر دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس بود.

ماموستا محمدی در بخش دیگری از خطبه های این هفته به موضوع خودمراقبتی و تجدیدنظر در اعمال اشاره کرد و اظهار داشت: 6 ماه از سال گذشته که تهدیدات انتشار ویروس کرونا همگی ما را مجبور به حبس و ماندن در خانه و خودبینی و تفکر در اعمال و رفتارمان کرد.

وی تصریح کرد: این وضعیت پیام می دهد که باید در  اعمال و رفتارمان تجدیدنظر کنیم و مراقب عملکرد خود باشیم.

امام جمعه دهگلان اظهار کرد: خداوند متعال در قرآن کریم اهل ایمان را به مراقبت و حفظ وحراست از ارزش ها دعوت نموده  است.

ماموستا محمدی تصریح کرد: خداوند متعال آگاه بر اعمال و رفتار ما است و در هنگام سجده، عبادت و عمل خیر و شر ما را رصد می کند.

امام جمعه دهگلان گفت: اگر دین خدا را حفظ کنید خداوند با شما خواهد بود و از شما محافظت و یاری رسانتان خواهد بود.

وی اذعان کرد: در هنگام خوشی و وفور نعمت و سلامتی و فراغت عبادت و بندگی خدا را بجای آور، خداوند متعال در وقت سختی و مشکلات تو را نجات خواهد داد.

امام جمعه دهگلان عنوان کرد: هرکس با میل و اختیار خود روی به خدا نگرداند، خداوندمتعال با قدرت و اقدار خود عبد و بنده را مجبور به فرمانبرداری خواهد نمود.

اخبار مرتبط

تشکل‌های مذهبی پای کار اقدامات جهادی در ایام کرونا

۵ هزار جهادگر خراسان جنوبی به میدان مبارزه با کرونا آمدند

جوانان برای حل مشکلات مردم به صحنه بیایند

0 نظر

ارسال نظر

capcha