همایش علمی گام دوم انقلاب، ۲۹ شهریور برگزار می شود

همایش علمی گام دوم انقلاب،  ۲۹ شهریور برگزار می شود

به گزارش سراج24، رضا مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای  از اختتامیه همایش علمی"گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای" که در روز شنبه ۲۹ شهریور ماه سال جاری بصورت مجازی برگزار می‌شود خبر داد و گفت: این همایش در دو بخش "استادان و کارکنان" و "دانشجویان و دانش‌آموختگان" دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای با مشارکت دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی‌وحرفه‌ای و برخی نهادها و مؤسسات علمی-پژوهشی برگزار خواهد شد.

وی افزود: مبانی فکری مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، آینده جمهوری اسلامی در هندسه گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه ، دستاوردهای انقلاب اسلامی بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه، چالش‌ها و فرصت‌های جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه و جوانان و دانشگاهیان تراز جمهوری اسلامی بر مبنای گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه پنج محور اصلی این همایش خواهد بود.

وی هدف عمده این همایش را هم‌اندیشی، تولید فکر و خلق دانش برای طراحی و راهبرد کلان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در گام دوم انقلاب اسلامی معرفی کرد و  تصریح کرد: با مشارکت همه استادان، کارکنان، دانش‌آموختگان و دانشجویان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، زمینه مناسبی برای طراحی و تنظیم رسالت و مأموریت کلیدی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در افق پیش‌رو فراهم شده و دانشگاه متناسب با نیازهای جامعه اسلامی-ایرانی در گام دوم انقلاب به حرکت خود استمرار بخشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی حرفه ای اضافه کرد: ۱۵۱ مقاله علمی و اثر ارزشمند توسط همکاران جامعه دانشگاهی و خانواده بزرگ دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای به دبیرخانه همایش ارسال  شده و ۷۳ مقاله و اثر توسط داوران برگزیده شده است. همچنین، دو سخنران کلیدی این همایش، صالحی‌عمران، رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و حجت‌الاسلام  رفیعی از صاحب‌نظران حوزه علوم انسانی اسلامی و استاد حوزه و دانشگاه می‌باشند.

مهدی ادامه داد: امیدواریم و منتظریم که همکاران پرتلاش دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای حضور گرم و فعالی در برنامه‌های روز اختتام همایش علمی گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای داشته باشند و از مطالب سخنرانی‌ها و مقالات ارائه شده استفاده کنند.

اخبار مرتبط

نقش نهادهای صنفی در ترویج سینمای انقلاب بررسی می شود

پوستر/پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان فرانسه به چند زبان دنیا

مرحوم دیانی سعی می‌کرد طلبه‌های انقلابی تربیت کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha