همایش نهضت بیداری در امامزاده جعفر(ع) یزد برگزار می‌شود

همایش نهضت بیداری در امامزاده جعفر(ع) یزد برگزار می‌شود

به گزارش سراج24 محمدحسن برجیان با بیان اینکه نهضت عاشورا و امام حسین (ع)، نهضت بیداری و آگاهی بخشی است، اظهار داشت: در راستای افراشته نگاه داشتن پرچم نهضت حسینی، برنامه‌های فرهنگی متعددی در امامزاده جعفر (ع) یزد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه علیه شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود.

وی از جمله این برنامه‌ها به برگزاری همایش نهضت بیداری در قالب طرح منشور عزت اشاره کرد و افزود: این همایش به مدت چهار شب با سخنرانی حجت الاسلام دانش از قم و مداحی حمید مهردادیان از اول تا چهارم مهرماه هرشب بعد از نماز مغرب و عشا در استان مقدس امامزاده جعفر (ع) و با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد برگزار می‌شود.

برجیان همچنین از برگزاری مراسمی با عنوان «محفل اشک» همزمان با سالروز ورود اسرای اهل بیت (ع) به شام خبر داد و گفت: این برنامه امروز (جمعه) در آستان مقدس امامزاده جعفر (ع) با حضور مداحان اهل بیت (ع) و حجت‌الاسلام آقامیری برگزار می‌شود.

مدیر آستان مقدس امروز امامزاده جعفر (ع) همچنین از برگزاری دو همایش سه سالگان حسینی خبر داد و گفت: اولین همایش همزمان با ایام شهادت حضرت رقیه (س) روز چهارشنبه دوم مرداد از ساعت ۱۸ ویژه دختران سه تا ۱۲ سال برگزار می‌شود.

برجیان یادآور شد: همایش دیگری نیز به همین مناسبت و با همین عنوان در روز جمعه چهارم مهرماه در ساعت ۷:۳۰ صبح با سخنرانی حجت الاسلام دانش و با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

به‌ زودی بسته حمایتی برای جبران خسارت‌های ناشی از کرونا آماده می‌شود

کتاب خاطرات عاشورایی آزادگان یزد در دوران اسارت منتشر می‌شود

تلاوت در مجلس عزای سید‌الشهدا (ع) گامی برای خروج قرآن از مهجوریت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha