همایش نهضت بیداری در امامزاده جعفر(ع) یزد برگزار می‌شود

همایش نهضت بیداری در امامزاده جعفر(ع) یزد برگزار می‌شود

به گزارش سراج24 محمدحسن برجیان با بیان اینکه نهضت عاشورا و امام حسین (ع)، نهضت بیداری و آگاهی بخشی است، اظهار داشت: در راستای افراشته نگاه داشتن پرچم نهضت حسینی، برنامه‌های فرهنگی متعددی در امامزاده جعفر (ع) یزد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه علیه شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود.

وی از جمله این برنامه‌ها به برگزاری همایش نهضت بیداری در قالب طرح منشور عزت اشاره کرد و افزود: این همایش به مدت چهار شب با سخنرانی حجت الاسلام دانش از قم و مداحی حمید مهردادیان از اول تا چهارم مهرماه هرشب بعد از نماز مغرب و عشا در استان مقدس امامزاده جعفر (ع) و با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد برگزار می‌شود.

برجیان همچنین از برگزاری مراسمی با عنوان «محفل اشک» همزمان با سالروز ورود اسرای اهل بیت (ع) به شام خبر داد و گفت: این برنامه امروز (جمعه) در آستان مقدس امامزاده جعفر (ع) با حضور مداحان اهل بیت (ع) و حجت‌الاسلام آقامیری برگزار می‌شود.

مدیر آستان مقدس امروز امامزاده جعفر (ع) همچنین از برگزاری دو همایش سه سالگان حسینی خبر داد و گفت: اولین همایش همزمان با ایام شهادت حضرت رقیه (س) روز چهارشنبه دوم مرداد از ساعت ۱۸ ویژه دختران سه تا ۱۲ سال برگزار می‌شود.

برجیان یادآور شد: همایش دیگری نیز به همین مناسبت و با همین عنوان در روز جمعه چهارم مهرماه در ساعت ۷:۳۰ صبح با سخنرانی حجت الاسلام دانش و با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

«عباد الرحمن» کسانی هستند که آگاهانه‌ بندگی خدا را می کنند

آیت الله سید عباس مدرسی یزدی درگذشت

رسیدگی به فقرا و حمایت از حوزه‌های علمیه رویکرد جدید وقف در یزد

0 نظر

ارسال نظر

capcha