خروش مردم ری در محکومیت اهانت به پیامبر اکرم (ص)

خروش مردم ری در محکومیت اهانت به پیامبر اکرم (ص)

به گزارش سراج24، مردم مؤمن و انقلابی شهرری، به دنبال اقدام اهانت آمیز نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) در تجمع اعتراضی خود که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار شد، انزجار خود نسبت به این اقدام را اعلام کردند.

شرکت‌کنندگان در این مراسم پس از عزاداری برای سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) با قرائت قطعنامه‌ای این رفتار مجله فرانسوی و بازنشر تصاویر توهین آمیز به پیامبر اسلام (ص) را بخشی از برنامه اسلام‌ستیزانه آمریکای مستکبر و رژیم غاصب صهیونیستی دانستند و با حضور اعتراضی خود این اقدام اهانت آمیز را محکوم کردند.

در این اجتماع که مسؤولان شهرستان از جمله توکلی فرماندار ویژه شهرستان ری، قنبری فرمانده سپاه ری، افشار شهردار منطقه ۲۰، یزدیخواه نماینده مجلس، خلیل آبادی رئیس شورای شهرستان ری، کنگرلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری و جمعی دیگر از روسای دستگاه‌های اجرایی نیز حضور داشتند، مردم ری با اعلام انزجار و محکومیت این عمل وقیح، خواستار برخورد با نویسندگان و کارکنان این نشریه شدند.

مردم ولایی و همیشه در صحنه ری، با برپایی این تجمع و سردادن شعارهایی مانند «لبیک یا رسول الله»، «مرگ بر فرانسه»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر صهیونیست»، «لبیک یا خامنه‌ای لبیک یاحسین است» و ... به جهانیان نشان دادند که همیشه مدافع دین و حقیقت اسلام هستند.

حجت‌الاسلام علی اصغر رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ری در این مراسم به سخنرانی پرداخت و با بیان اینکه اسلام حرمت تمام انبیا را حفظ می‌کند، اظهار کرد: اسلام نسبت به ادیان دیگر پشت نمی‌کند، بلکه همه دین‌ها و پیامبران را تصدیق می‌کند.

وی گفت: ما نیز بلد هستیم که توهین کنیم، اما ما ادب داریم و به واسطه تربیت شدن در مکتب اهل بیت علیهم السلام چنین اقدامات اهانت‌آمیزی انجام نمی‌دهیم.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ری با بیان اینکه از تفکر رسول الله (ص) می‌ترسند، تصریح کرد: این نشریه هتاک در حدی نیست که بخواهیم به او پاسخ بدهیم، اما این اقدام از سوی استکبار و صهیونیست نشأت می‌گیرد، نمی‌توانیم نسبت به این امر سکوت کنیم.

 رضایی با بیان اینکه نسبت به این اقدام دو تکلیف داریم، ادامه داد: تکلیف اول مربوط به عامه مردم است که مردم انقلابی و ولایتمدار با حضور حماسی خود در این اجتماع، تکلیف خود را انجام دادند و اما تکلیف دوم مربوط به دستگاه‌های نظارتی است که در این رابطه از دستگاه قضا می‌خواهیم با افرادی که در داخل کشور با الهام گرفتن از غربی‌ها تحت عناوین مختلفی مانند دیه، قصاص، حجاب، عاشورا و اربعین هنجارشکنی می‌کنند، برخورد شود.

اخبار مرتبط

افزایش گشت‌های شهرداری برای کمک به افراد در معرض آسیب/آماده سازی ظرفیت گرمخانه‌ها

جوانی که علم را به تولید گره زد؛ از تولید گیت‌های تشخیص فلز تا رادارهای زمین نفوذ

مسیر رفت آزادراه تهران-شمال مسدود شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha