جوانان کشور می‌توانند کارهایی کنند که دشمن انگشت به دهان بماند

جوانان کشور می‌توانند کارهایی کنند که دشمن انگشت به دهان بماند

به گزارش سراج24، عصر امروز فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ تکاور ولایت نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با حضرت آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفتگو کرد.

آیت‌الله حسینی همدانی در این جلسه بابیان اینکه نیروهای مسلح و به‌خصوص ارتش از کیان نظام اسلامی پاسداری می‌کنند، گفت: چشم بینا بودن ارتش برای اینکه بتواند از کیان نظام و خون شهدا حفاظت کند به‌خوبی مشهود است.

وی با تأکید بر اینکه نیروهای مسلح با وحدت و انسجام یکپارچه از کیان نظام اسلامی پاسداری می‌کنند، بیان داشت: بااینکه خناسان و دشمنان سعی می‌کنند بین نیروهای مسلح اختلاف بیاندازند اما الحمدالله فرماندهان هر دونیرو کاملاً هوشیارند و نقشه‌های دشمن را خوب رصد می‌کنند لذا یاوه‌های دشمنان هرگز به نتیجه نمی‌رسد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش، اظهار داشت: این رزمایش گذشته از احیای نیروها حاوی پیام صلح است که ما توانایی حفاظت از خود را داشته و برای امنیت و صلح منطقه، خودمان را به‌روزرسانی می‌کنیم.

آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به امکانات و تجهیزات زیردریایی تمام ایرانی فاتح، عنوان کرد: این رزمایش برای داخل کشور حاوی این پیام است که اگر ما به جوانان و استعدادهای داخلی اهمیت دهیم و آنان را مدیریت کنیم کارهایی خواهند کرد که دشمنان انگشت‌به‌دهان خواهند ماند.

وی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی اهمیت دادن و به‌کارگیری نسل جوان، به موفقیت‌های نیروهای مسلح طی سال‌های بعد از انقلاب پرداخت و گفت: بسیاری از دستاوردهای نیروهای مسلح طی سال‌های اخیر توسط جوانان محقق شده لذا یکی از مصادیق لزوم به‌کارگیری جوانان، موفقیت‌های آنان در نیروهای مسلح است.

امام‌جمعه کرج در بخش دیگری با تأکید بر اینکه سرباز باید مکتبی باشد، به نقش سازمان عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: ایمان افزایی و تقویت ایمان در جوانان بسیار مؤثر است چراکه هرچه ایمان بالاتر رود، کارایی و ابتکار عمل افراد بیشتر می‌شود.

آیت‌الله حسینی همدانی در خاتمه با اشاره به عدم وجود ارتش در استان البرز، بیان داشت: قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ نزاجا برای مدیریت نیروها و رزمندگان بازنشسته خود در استان باید دارای دفتری در داخل استان باشد تا بتواند به این امور رسیدگی کند.

گفتنی است در ابتدای این دیدار فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ تکاور ولایت نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این قرارگاه پرداخت.

اخبار مرتبط

چهار راهبرد در تبلیغ برای برخورد با جریان وهابیت معاصر

شهدای اهل سنت باعث افتخار کشور هستند

مقاومت ملت ایران همه قدرت‌های استکباری را به زانو درآورده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha