رفع آلام توسط مدافعان سلامت مصداق جهاد در راه خداست

رفع آلام توسط مدافعان سلامت مصداق جهاد در راه خداست

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سید موسی حسینی‌مجد ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با بیان اینکه این شهرستان با تدابیر ستاد استانی کرونا در مدیریت کرونا خوش درخشید اظهار کرد: امید است با تلاش مدافعان سلامت و مراقبت‌های مردمی ویروس کرونا از بین برود و شرایط عادی بر جامعه حاکم شود.

وی با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با خون شهدا و مدیریت امام خمینی(ره) زمینه‌ای را فراهم کرده که خدمت به مردم و رفع گرفتاری از عموم برای همه ما افتخار باشد؛ سربازی انقلاب، نظام و نوکری مردم را افتخاری ارزشمند برای مسئولان دانست.

امام جمعه اسدآباد با اشاره به اینکه رفع آلام جسمانی از مردم توسط مدافعان سلامت جهاد در راه خدا محسوب می‌شود تأکید کرد: مدافعان سلامت در دوران بروز کرونا به ویژه مسئولان حوزه بهداشت و درمان خوب درخشیدند و دل امام زمان (عج) و رهبر انقلاب را شاد کردند آنچنان که مقام معظم رهبری در مقاطع مختلف مراتب قدردانی خود را اعلام فرمودند.

وی با تشکر از مدیریت دکتر حیدری‌مقدم در حوزه سلامت استان و اقدامات مسئولان و کارکنان حوزه بهداشت و درمان اسدآباد با اشاره به زودگذر بودن مسئولیت‌ها ضمن قدردانی از زحمات دکتر مخصوصی رییس پیشین دانشکده برای دکتر صالحی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

حسینی‌مجد راه‌اندازی دستگاه پیشرفته ام‌. آر. آی شهرستان اسدآباد را نعمتی برای منطقه غرب کشور خواند و با بیان اینکه اقدامات انجام شده در بیمارستان حضرت قائم(عج) شهرستان اسدآباد فراموش‌نشدنی است اظهار کرد: امید می‌رود با تلاش رئیس جدید دانشکده هر چه بیشتر برای رفع گرفتاری مردم و حفظ سلامت مردم تلاش شده و یادگاری‌های خوبی به جا بماند.

وی با بیان اینکه همدلی، وحدت و برادری و روحیه خدمت‌رسانی نیاز اصلی شهرستان اسدآباد است، ابراز امیدواری کرد که نام همه خدمت‌رسانان به مردم همچون نام شهدای والامقام منطقه سر زبان‌ها باشد.

اخبار مرتبط

کتاب «جهاد تبیین در اندیشه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای» رونمایی شد

کتاب "جهاد تبیین" در حوزه هنری رونمایی می شود

شهدای دانشجو منشأ تحولات ماندگار در کشور هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha