محبوبیت اجتماعی ناجا، تجلی موفقیت پلیس در ایجاد امنیت پایدار اجتماعی

محبوبیت اجتماعی ناجا، تجلی موفقیت پلیس در ایجاد امنیت پایدار اجتماعی

به گزارش سراج24، مهدی هشترودی ظهر امروز در دیدار مسئولان انتظامی شهرستان شازند اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای بهبود و افزایش بهره‌وری در کار و تعامل مناسب دو دستگاه از ضروریات فعلی این مقطع زمانی است که با توجه به ابعاد مختلف اجرای قانون جدید آئین دادرسی کیفری و رعایت حقوق شهروندی، وظایف دو دستگاه را در این زمینه بیشتر از گذشته می‌کند.

وی با اعلام آمادگی کامل دستگاه قضایی شهرستان شازند با نیروی انتظامی با هدف تسریع و تسهیل در انجام مأموریت های سازمانی و رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان، از مشارکت و همکاری خوب پلیس شهرستان شازند با مسؤولان قضائی این شهرستان قدردانی و بیان کرد: در سایه تعامل دو جانبه پلیس و دستگاه قضایی، امنیتی شایسته منزلت مردم ایجاد شده و بی‌تردید گسترش تعاملات بین دو دستگاه باعث سرعت بخشیدن به روند رسیدگی به پرونده‌های قضائی و کاهش جرم در سطح شهرستان خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شازند با اشاره به لازم و ملزوم بودن تعامل دستگاه قضا و نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی و دستگاه قضائی در کنار هم می‌توانند منشاء امنیت پایدار در تمامی زمینه‌ها از جمله زمینه اجتماعی، روحی و روانی برای مردم و اجتماع باشند.

هشترودی محبوبیت اجتماعی ناجا را تجلی موفقیت پلیس در ایجاد امنیت پایدار اجتماعی دانست و تصریح کرد: امنیت موجود در استان حاصل تلاش بی‌وقفه دستگاه قضائی و نیروی انتظامی و همراهی مردم حاصل شده است و دستگاه قضایی همچون گذشته همواره با تمام توان از پلیس برای تأمین و حفظ امنیت و آرامش مردم حمایت خواهد کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند نیز در این دیدار تعامل دستگاه قضائی و نیروی انتظامی را باعث افزایش امنیت جامعه دانست و بیان داشت: هرچه دستگاه قضایی و نیروی انتظامی با هم تعامل و هماهنگی بیشتری داشته باشند فضا برای مجرمان تنگ‌تر شده و مردم احساس امنیت و رضایت بیشتری خواهند داشت.

محمد عقیل سلگی با تقدیر از تعاملات فراگیر تمامی دستگاه‌های دولتی ازجمله دستگاه قضایی، بر تعامل و همکاری بیش از پیش کارشناسان و مسئولان قضایی و انتظامی تأکید و بیان کرد: با تقویت تعاملات روز افزون بین دو دستگاه، بی‌تردید در راه خدمتگزاری به مردم جامعه نیز موفقیت بیشتری بدست خواهیم آورد.

وی با تاکید برنقش مشارکت مردم و سایر دستگاه‌های اجرایی در تولید امنیت، افزود: همکاری مستمر نیروی انتظامی و دستگاه قضایی به عنوان دو اهرم قدرتمند حاکمیت در حفظ امنیت بسیار موثر است و استمرار این همکاری، بسترساز ارتقاء احساس امنیت اجتماعی افراد و سلب آسایش از بزهکاران و مجرمان، در سطح جامعه خواهد شد.

اخبار مرتبط

دومین شهید مرزبانی هرمزگان در هفته ناجا

قدردانی سرلشکر سلامی از مردم و ناجا در تامین نظم و امنیت مراسم عزاداری محرم

انواع فریب سایت‌های جعلی ثبت نام یارانه نقدی را برای شهروندان

0 نظر

ارسال نظر

capcha