کمک مردم خمینی‌شهر به ۸۰۰ دانش ‌آموز نیازمند

کمک مردم خمینی‌شهر به ۸۰۰ دانش ‌آموز نیازمند

به گزارش سراج24، محمد کریمیان اظهار داشت: پس از ابلاغ رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر شرکت همه آحاد مردم در رزمایش کمک مؤمنانه، در شهرستان خمینی‌شهر نیز این رزمایش در نیمه شعبان آغاز شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خمینی‌شهر افزود: در این رزمایش که از نیمه شعبان و تا پایان ماه مبارک رمضان صورت گرفت، در مرحله اول تعداد ۱۴ هزار بسته معیشتی به همت خیرین، هیئات مذهبی، حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج و با محوریت قرارگاه جهاد سازندگی سپاه خمینی‌شهر تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: مرحله دوم رزمایش در سه بازه زمانی انجام می‌شود، در حال حاضر در این مرحله تعداد ۲ هزار بسته معیشتی، تهیه و ۲۴ هزار پرس غذای گرم و ۲۲ هزار قرص نان بین نیازمندان توزیع شد.

کریمیان با اشاره به طرح مهر کریمانه افزود: در این طرح ۳۹ پک جهیزیه که ارزش هر کدام به ۳۴ میلیون می‌رسید به نوعروسان نیازمند اهدا شد و همزمان با عید سعید قربان تعداد ۱۵۰ رأس گوسفند قربانی و گوشت آن‌ها بین نیازمندان تقسیم شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خمینی‌شهر ادامه داد: در دهه اول محرم نیز ۷۰۰ عدد بن خرید کالا به ارزش ۱۴۰ میلیون تومان و تعداد ۹۰۰ بسته معیشتی با ارزش تقریبی ۱۸۰ میلیون تومان به افراد نیازمند تقدیم شد.

وی گفت: در ادامه این کمک‌های مؤمنانه، نیز با توجه به بازگشایی مدارس تعداد ۸۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند هدیه داده شد، مردم عزیز شهرستان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای مساعدت افراد نیاز به پایگاه‌های بسیج در محله‌های مختلف بپردازند و در این امر خداپسندانه شریک شوند.

اخبار مرتبط

درخواست لبنان برای استفاده از VAR مقابل تیم ملی ایران

توزیع ۲۰ هزار میلیارد تومانی کمک مومنانه سپاه در دوران کرونا

آمادگی بسیج برای کمک به واکسیناسیون کرونا در کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha