پویش «مشق احسان» برای 11 هزار دانش‌آموزی گلستانی

پویش «مشق احسان» برای 11 هزار دانش‌آموزی گلستانی

به گزارش سراج24 محمد مهدی سلمانزاده  اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از سه سال گذشته برای حمایت از دانش آموزان نیازمند در راستا تهیه نوشت‌افزار و ملزومات تحصیلی پویش «مشق احسان» را در کشور اجرا می‌کند.
وی با اشاره به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم در شرایط کرونایی امسال تصریح کرد: امسال مشکلات اقتصادی مردم بیشتر شده و شیوع کرونا در کشور و استان سبب شده تا کسب و کار برخی از خانوارها تحت تاثیر این ویروس قرار گیرد.
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان خاطرنشان کرد: در کشور یک میلیون دانش آموز و در استان گلستان 11 هزار دانش آموز نیازمند گلستانی تحت حمایت پویش «مشق احسان» قرار می‌گیرند.
وی بیان داشت: هر بسته نوشت‌افزار تهیه شده به ارزش 150 هزار تومان بوده و علاقمندان می‌توانند در حد وسع خود ما را در این امر یاری کرده تا برای تعداد بیشتری از دانش آموزان نیازمند این بسته‌ها تهیه شود.
سلمانزاده از همکاری گروه‌های جهادی در این پویش قدردانی کرد و گفت: بسته‌های تهیه شده توسط گروه‌های جهادی در مناطق محروم و بین خانواده‌های نیازمند دارای دانش‌آموز توزیع می‌شود.
وی از استعدادیابی دانش آموزان در این طرح خبر داد و افزود: ما علاوه بر اهدای بسته‌های نوشت‌افزار از این کودکان حمایت آموزشی کرده و در این راستا در مناطق محروم  استعداد دانش آموزان مورد ارزیابی قرار گرفته و دانش آموزان  نخبه را شناسایی کرده تا به لحاظ محتوای آموزشی بهتر،کلاس‌های آموزشی مجازی پیشرفته و دیگر امکانات آموزشی آنها را حمایت کنیم.
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان خاطرنشان کرد: علاقمندان از طریق *4030*15# می‌توانند در این پویش مشارکت کنند.

اخبار مرتبط

گرامیداشت دانش آموزان شهید کابل در شب شعر «آیه‌های زندگی»

تشکیل کارگروه سواد فضای مجازی دانش‌آموزی

یادبود شهدای دانش‌آموز سیدالشهدای کابل برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha