فردیس رتبه اول مسابقات قرآن دانش آموزی را کسب کرد

فردیس رتبه اول مسابقات قرآن دانش آموزی را کسب کرد

فرهاد منظوری معاون پرورشی آموزش و پرورش فردیس در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت:  دانش آموزان دختر و پسر دوره اول و دوم متوسطه ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس در سی و هشتمین دوره ‌مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی موفق به  کسب ۹۰ رتبه برتر در این مسابقات شدند.

وی افزود: با کسب ۹۰  رتبه  اول تا سوم  توسط دانش آموزان متوسطه فردیس و ناحیه ۲ کرج در سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز استان، آموزش و پرورش شهرستان فردیس  همچون سال های گذشته، در صدر ادارات استان قرار گرفت.

معاون پرورشی آموزش و پرورش فردیس گفت: در این مسابقات دانش آموزان فردیس در رشته های قرائت تحقیق، ترتیل، تفسیر، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، اذان، مداحی، انشای نماز، احکام و حفظ عمومی و حفظ ویژه پنج جزء، ده جزء، بیست جزء و حفظ کل با سایر دانش آموزان به رقابت پرداختند.

وی با تاکید بر لزوم  تربیت دینی و تعمیق باورهای اعتقادی در  نسل جدید، بیان کرد: انس با قرآن و تدبر و تفسیر آن، آشنایی با سیره اهل بیت(ع) ، ایجاد بینش و بصیرت دینی و قرآنی درنسل جدید به عنوان نسل آینده ساز کشور از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است.

منظوری درخشش دانش آموزان فردیس در سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز را نشانه ریشه دار بودن فرهنگ قرآنی در بین خانواده ها و تربیت اسلامی آنها دانست.

وی ضمن تبریک به دانش آموزان موفق  در کسب رتبه های برتر سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز ، از همکاری ویژه مدیران مدارس، معلمان دینی و  پرورشی و اولیای دانش آموزان در کسب این موفقیت بزرگ، تقدیر کرد.

 

اخبار مرتبط

قرار همدلی با زندانیان جرائم غیرعمد در البرز

شرکت دانش‌آموزان غیرمسلمان در مسابقات «درس‌هایی از قرآن»

چهلمین دوره مسابقات قرآن کارکنان پایور لشکر ۸۴ لرستان برگزار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha