توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان ابهری

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان ابهری

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام فخرالدین خدابنده‌لو  در زنجان در ارتباط با توزیع بسته‌های معیشتی در ابهر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح کمک مومنانه و کمک به نیازمندان بسته‌های معیشتی تهیه شده و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ابهر با بیان اینکه بسته‌های غذایی از محل موقوفات مرتبط با کمک به نیازمندان تهیه شده است که با همت مردم و خیرین به دست نیازمندان می‌رسد، اضافه کرد: توزیع بسته‌های غذایی در راستای رزمایش مواسات و همدلی بوده است که امیدواریم با ادامه کمک‌های مردمی، کمک به نیازمندان نیز ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به تاکیدات دین مبین اسلام بر اهمیت انفاق و با هدف کمک به نیازمندان طرح ضیافت همدلی «کمک مؤمنانه» در اوقاف راه‌اندازی شده و در قالب آن با بهره‌گیری از عواید موقوفات و همچنین کمک خیران به افراد بی‌بضاعت کمک می‌شود.

خدابنده‌لو با اشاره به اینکه در ابهر نیز 500 بسته معیشتی با مبلغ هر بسته 300 هزار تومان تهیه شده است، گفت: این بسته‌ها با قید زمان و مکان تهیه و با حضور مسؤولان توزیع شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ابهر گفت: با استفاده از کمک‌های خیران، ظرفیت مساجد و امامزادگان و موقوفات بسته‌های معیشتی برای اقشار آسیب‌پذیر تهیه و توزیع شده است.

اخبار مرتبط

توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی در فارس

توزیع ۷۱ هزار پرس غذای متبرک در میان نیازمندان

توزیع ۶۰۰۰ بسته معیشتی با اجرای طرح کرامات

0 نظر

ارسال نظر

capcha