توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان ابهری

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان ابهری

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام فخرالدین خدابنده‌لو  در زنجان در ارتباط با توزیع بسته‌های معیشتی در ابهر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح کمک مومنانه و کمک به نیازمندان بسته‌های معیشتی تهیه شده و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ابهر با بیان اینکه بسته‌های غذایی از محل موقوفات مرتبط با کمک به نیازمندان تهیه شده است که با همت مردم و خیرین به دست نیازمندان می‌رسد، اضافه کرد: توزیع بسته‌های غذایی در راستای رزمایش مواسات و همدلی بوده است که امیدواریم با ادامه کمک‌های مردمی، کمک به نیازمندان نیز ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به تاکیدات دین مبین اسلام بر اهمیت انفاق و با هدف کمک به نیازمندان طرح ضیافت همدلی «کمک مؤمنانه» در اوقاف راه‌اندازی شده و در قالب آن با بهره‌گیری از عواید موقوفات و همچنین کمک خیران به افراد بی‌بضاعت کمک می‌شود.

خدابنده‌لو با اشاره به اینکه در ابهر نیز 500 بسته معیشتی با مبلغ هر بسته 300 هزار تومان تهیه شده است، گفت: این بسته‌ها با قید زمان و مکان تهیه و با حضور مسؤولان توزیع شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ابهر گفت: با استفاده از کمک‌های خیران، ظرفیت مساجد و امامزادگان و موقوفات بسته‌های معیشتی برای اقشار آسیب‌پذیر تهیه و توزیع شده است.

اخبار مرتبط

پژوهشگر قرآن: نماز بدون کمک به نیازمندان فایده ندارد

دشمن می‌گوید رأی ندهید، مردم برای رونق انتخابات قربانی می‌کنند!

توزیع ۸ هزار سبد کالا به نیابت از شهدای مدافع حرم

0 نظر

ارسال نظر

capcha