برخورد قاطعانه سپاه با ضدانقلاب

برخورد قاطعانه سپاه با ضدانقلاب

به گزارش سراج24 سردار حبیب شهسواری در بازدید از مناطق مرزی اربیلان و جدار مرزی جنوب آذربایجان‌غربی از رزمندگان و سلحشوران لشکر ۳ حمزه سیدالشهدا (ع) در پاک سازی منطقه اربیلان و جدار مرزی که ضدانقلاب برای صدمه زدن به امنیت داخلی و امنیت خارج از مرزها در آن مناطق حضور داشت، افزود: اقتدار و توانمندی رزمندگان این لشکر باعث شد تا منطقه از لوث دشمن پاک سازی شود.

وی ادامه داد: مردم غیور آذربایجان‌غربی و ملت ایران بدانند که فرزندانشان همواره در پاسداری و صیانت از مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که ناموس ملت است، پای کار آماده و سربازی و پاسداری برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به عنوان سرباز ولایت گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمام مرزها آمادگی خود را در جنبه‌های مختلف حفظ کرده‌اند و همواره در این زمینه آماده دفاع هستند.

سردار شهسواری، بیان کرد: مرزهای ما نماد مهربانی، صلح، دوستی و محبت و پیام‌آور صلح، ثبات و امنیت برای ملت و مردم ما و برای دوستان همسایه کشور دوست ماست.

وی تاکید کرد: این مرزها نشانه خشم، کینه، خروش و نمادی از ضربات و صدمات مهلک بر آنانی هستند که در اذهان خود حتی تصور تجاوز به مرزهای ما را در مخیله خود می‌پرورانند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، گفت: دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی بدانند که در هر جا، چه در جدار مرزی و چه در خارج از مرز لانه بگزینند و تصور تهاجم و دست درازی به مرزهای ما را داشته باشند، قاطعانه، محکم و با اقتدار در جدار مرز و حتی در آن سوی مرز با ضدانقلاب اشرار وابسته به ایادی استکبار جهانی برخورد قاطع می‌کنیم و در این خصوص با هیچ‌کس تعارف نداریم.

طی هفته گذشته عملیات بزرگ نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه ضدانقلاب انجام شد.

 

اخبار مرتبط

پیام تسلیت حجت الاسلام علی محمدی به مناسبت درگذشت آیت‌الله سیدمحمدسعید حکیم

ماموستا مبارکشاهی: امام حسین(ع) یک الگوی کامل برای جهانیان است

سردار قاآنی عزادار شد/ پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه به مناسبت درگذشت سیدحسن موسوی بندرآبادی

0 نظر

ارسال نظر

capcha