۵۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان خراسان شمالی توزیع شد

۵۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان خراسان شمالی توزیع شد

به گزارش سراج24 مجید الهی راد اظهار کرد: در سال ۹۹ بیش از ۸ هزار خانواده استان به کمیته امداد افزوده شدند و تعداد خانواده‌های تحت پوشش به حدود ۶۰ هزار خانوار رسید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی با اشاره به ایجاد ۳ هزار و ۴۴۴ فرصت شغلی در سال گذشته با اعتبار ۱۴۰ میلیارد تومان، بیان کرد: در سال جاری برای ایجاد ۵ هزار فرصت شغلی ،۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار داریم.

وی در ادامه به ارائه آمار طرح مواسات پرداخت و افزود: در مرحله اول رزمایش مواسات ۳۲ هزار بسته به ارزش ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و در مرحله دوم ۲۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

الهی راد میزان زکات پرداختی در سال جاری را نزدیک به ۱۳ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در پنج ماه نخست سال جاری حامیان ایتام خراسان شمالی ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده‌اند و ۶۳۴ میلیون تومان صدقه جمع‌آوری شده است که نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد رشد داشت.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی تصریح کرد: مردم خراسان شمالی مجموعاً ۴۳ میلیارد تومان طی سال جاری به کمیته امداد پرداخت کرده‌اند.

وی در پایان گفت: نقاط هزینه کرد دریافتی کمیته امداد دقیقاً مشخص است و هدف این نهاد افزایش اعتماد مردم خواهد بود و در این راستا به طور کامل و شفاف گزارش‌های خود را ارائه می‌دهد.

 

اخبار مرتبط

جهادی‌ها به عشق امام رضا، نیازمندان را به پیتزا مهمان می‌کنند

۸۸۸ هزار بسته معیشتی با پویش «به لطف امام» به دست محرومان می‌رسد

پژوهشگر قرآن: نماز بدون کمک به نیازمندان فایده ندارد

1 نظر

ارسال نظر

capcha