کنفرانس بین المللی «نقش معرفت دینی در علوم اسلامی» برگزار می شود

کنفرانس بین المللی «نقش معرفت دینی در علوم اسلامی» برگزار می شود

به گزارش سراج24 مهدی نصیری ظهر سه شنبه در نشست خبری که در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: کنفرانس بین‌المللی «نقش معرفت دینی در علوم انسانی» برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه پس از اعلام فراخوان فرصتی به مدت چهار ماه برای ارسال مقالات به دبیرخانه در نظر گرفته شد، افزود: از آنجایی که موضوع این کنفرانس مورد علاقه بسیاری از فرهیختگان داخل و خارج کشور است، مورد استقبال خوبی صورت گرفت.

دبیر کمیته علمی کنفرانس بین‌المللی «نقش معرفت دینی در علوم انسانی» بیان کرد: این کنفرانس دارای کد اختصاصی علوم جهانی (isc) و این همایش نیز دارای مجوز بین‌المللی است و به صاحبان مقالات نیز مجوز مقالات بین‌المللی داده می‌شود.

وی با بیان اینکه مقالات برتر و برگزیده این همایش در مجلات اختصاصی علمی پژوهشی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در یک تا دو شماره منتشر می‌شود، تصریح کرد: برای روز کنفرانس یک لینک به شرکت کنندگان ارسال می‌شود که از طریق آن می‌توانند به صورت مجازی در این کنفرانس شرکت کنند.

نصیری بیان کرد: اندیشمندانی از کانادا، آلمان و چندین کشور اروپایی دیگر و همین طور شرق و غرب آسیا در این همایش شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه تا کنون ۵۰ مقاله پذیرفته شده رسیده است، افزود: ارسال مقالات به کنفرانس بین المللی نقش معرفت دینی در علوم انسانی تا ۱۵ مهر ادامه دارد.

دبیر کنفرانس بین‌المللی نقش معرفت دینی در علوم اسلامی با بیان اینکه این کنفرانس آبان ماه برگزار می‌شود، تصریح کرد: علاقه مندان می‌توانند به سایت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در بخش کنفرانس‌ها مراجعه و کنفرانس بین المللی نقش معرفت دینی در علوم انسانی را انتخاب کرده و بعد از ثبت نام فایل ورد مقاله خود را از طریق سایت برای ما ارسال کنند.

اخبار مرتبط

نرم‌افزار ترجمۀ تفسیر «شُبّر» وارد بازار شد.

ثبت نام سلسله جلسات معرفت دینی در یاسوج آغاز شد

دوره آموزشی تأملاتی پیرامون فرهنگ و علوم اسلامی ایرانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha