توزیع200بسته لوازم‌التحریر بین مددجویان کمیته امداد مهدی‌شهر

توزیع200بسته لوازم‌التحریر بین مددجویان کمیته امداد مهدی‌شهر

به گزارش سراج24 ضمن بیان اینکه ۲۰۰ بسته لوازم‌التحریر همراه با بسته‌های فرهنگی، اقلام بهداشتی و سبد کالا در میان نیازمندان و مددجویان کمیته امداد مهدی‌شهر توزیع‌شده است، ابراز داشت: ارزش هر بسته حمایت ۷۵۰ هزار تومان برآورد می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه این بسته‌ها شامل سبد غذایی به ارزش ۴۰۰ هزار تومان و لوازم‌التحریر، پک بهداشتی، کتاب، عکس، پیکسل شهدا و بسته فرهنگی است، افزود: این بسته‌ها درمجموع به ارزش ریالی ۱۵۰ میلیون تومان را شامل می‌شود.

فرماندار مهدی‌شهر ضمن بیان اینکه این بسته‌ها با مشارکت سپاه، دستگاه‌های اجرایی و خیران با در نظر گرفتن الگوهای ایرانی اسلامی تهیه‌شده است، ابراز داشت: این حرکت بسیار خوب‌صورت گرفته ویژه دانش آموزان نیازمند و خانواده آنان خواهد بود که باهمت مسئولان کمیته امداد و کمک خیران توزیع می‌شود.

میقانی بابیان اینکه به‌واقع مهدی‌شهر را می‌توان دارالخیران نامید زیرا حضور همه‌جانبه آن‌ها چه در مباحث حمایت از نیازمندان و چه در امور توسعه‌ای شهرستان چشمگیر و زبانزد بوده است، تصریح کرد: امیدواریم این بسته‌ها در امر تبیین مفاهیم انقلاب، شهدا، ترویج فرهنگ شهادت، تربیت و علم‌آموزی فرزندان کم‌بضاعت تأثیرگذار باشد.

وی بابیان اینکه تصاویری که بر روی لوازم‌التحریر حک‌شده اعم از عکس شهدای شهرستان و شهید حاج قاسم سلیمانی حرکت بسیار خوبی در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی غرب است، افزود: متأسفانه حتی لوازم‌التحریر دانش آموزان را با تصاویر غلط و زینت‌های غربی همچون شخصیت‌های سینمایی غرب تحت تأثیر قرار داده است که این حرکت در راستای تعالی مادی و معنوی فرزندان ما مؤثر خواهد بود و امیدواریم شخصیت‌هایی همچون حاج قاسم سلیمانی الگوی جوانان ما در زندگی آنان باشد.

اخبار مرتبط

تولید لنت ترمز برای 7 برند بزرگ با حمایت کمیته امداد توسط بانوان خانه دار

ارائه خدمات درمانی ویژه به مددجویان

اشتغال و معیشت زنان سرپرست خانوار با تولید برق

0 نظر

ارسال نظر

capcha