سیب‌زمینی‌کاران نمینی به رزمایش کمک مؤمنانه پیوستند

سیب‌زمینی‌کاران نمینی به رزمایش کمک مؤمنانه پیوستند

به گزارش سراج24 شاپور حسن‌زاده اظهار کرد: در تداوم رزمایش کمک مؤمنانه، سیب‌زمینی‌کاران شهرستان نمین در اقدامی خداپسندانه ۳۰۰ بسته سیب‌زمینی به مقدار ۶ تُن را برای توزیع در بین نیازمندان، به رزمایش کمک مؤمنانه اهداء کردند.

وی افزود: بسته‌های سیب‌زمینی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه در بین ۳۰۰ خانوار نیازمند بخش عنبران شهرستان نمین توسط گروه‌های جهادی و بسیجیان توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نمین با قدردانی از مشارکت سیب‌زمینی‌کاران نمینی، تصریح کرد: سیب‌زمینی‌کاران شهرستان نمین با این اقدام خداپسندانه خود، در رزمایش کمک مؤمنانه و کمک به نیازمندان سهیم شدند.

توزیع ۴۵۰۰ بسته معیشتی کمک مؤمنانه در شهرستان نمین 

حسن‌زاده با اشاره به تداوم رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان نمین، ادامه داد: تاکنون با مشارکت خیرین، بسیجیان، گروه‌های جهادی، بسیج و سپاه در مرحله اول و دوم رزمایش کمک مؤمنانه، ۴ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است.

وی بیان کرد: توزیع بسته‌های بهداشتی، احسان نان در نانوایی‌های شهرستان، اهدای خون و توزیع گوشت قربانی در بین نیازمندان، از جمله اقدامات بسیجیان و گروه‌های جهادی شهرستان نمین با مشارکت خیرین در قالب رزمایش کمک‌ مؤمنانه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نمین گفت: در آستانه سال‌تحصیلی نیز با مشارکت آموزش و پرورش، حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان، خیرین و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان، تعداد ۴۵۰ بسته نوشت‌افزار، کیف، کفش و البسه در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد و به‌زودی با مشارکت ستاد اجرایی امام خمینی(ره) شاهد تداوم کمک‌ به دانش‌آموزان نیازمند خواهیم بود.

اخبار مرتبط

حضور فعال موکب‌ها در بحث کمک‌های مومنانه

از توزیع سبد کالا در سرپل ذهاب تا اجرای مهر اربعین

از اشتغال‌زایی تا توزیع بسته‌های غذایی در کمک‌های مومنانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha