رئیس مجمع خیرین سلامت کاشان خبر داد:

اختصاص ۱۳۵میلیارد ریال از طرف خیرین کاشانی برای مبارزه با کرونا

اختصاص ۱۳۵میلیارد ریال از طرف خیرین کاشانی برای مبارزه با کرونا

به گزارش سراج24 حسین نیکزاد در دیدار با آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان اظهار داشت: کاشان در زمینه مشارکت خیرین در حوزه سلامت یکی از شهرهای پیشتاز کشور است به طوری که بیش از ۹۰ درصد از پروژه‌های سلامت در کاشان خیرساز است.

وی با اشاره به اینکه این موضوع نشان از پتانسیل بالای کاشان در استفاده از ظرفیت خیرین است، ابراز داشت: برای مثال در دوران مبارزه با کرونا خیرین کاشانی بیش از ۱۳۵ میلیارد ریال برای تهیه و خرید لوازم و تجهیزات درمانی و همچنین اقدامات درمانی دیگر اختصاص دادند.

رئیس مجمع خیرین سلامت کاشان با بیان اینکه کاشان و آران و بیدگل دارای یک مجمع خیرین است، تصریح کرد: اولویت مجمع خیرین سلامت منطقه کاشان سوق دهی خیرین به سوی پروژه‌هایی است که در اولویت بخش بهداشتی و درمانی کاشان است.

وی با اشاره به اینکه مجمع خیران سلامت کاشان علاوه بر پروژه هی عمرانی در بخش آموزشی و نرم افزاری هم فعالیت می‌کنند، بیان داشت: از سال ۸۷ تاکنون بیش از ۵۵ پروژه توسط مجمع خیرین سلامت تعریف و به بهره برداری رسیده است.

نیکزاد افزود: خیران کاشانی در دوران مبارزه با کرونا کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشتند و هنوز هم در این زمینه فعالیت می‌کنند که جای قدردانی دارد.

اخبار مرتبط

دلار ۳ یا ۳۰ هزارتومانی تأثیری بر مشارکت مردم در بازسازی عتبات ندارد

هیأت‌های مذهبی از فرصت اربعین برای رفع مشکلات مردم در مناطق محروم استفاده کنند

فعالیت 120 موکب خرمشهری در قالب کمک‌های مومنانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha