توزیع واکسن آنفلوآنزا برای خانواده ایثارگران و جانبازان از مهرماه

توزیع واکسن آنفلوآنزا برای خانواده ایثارگران و جانبازان از مهرماه

سعید اوحدی ظهر دوشنبه در جلسه امضای تفاهم نامه تأمین مسکن و ایجاد شغل خانواده شهدا و ایثارگران اظهار داشت: ایثارگران خانواده‌های شهدا و جانبازانی که سن آنان بیش از ۶۰ سال است با هماهنگی مراکز بهداشت نسبت به دریافت واکسن آنفلوآنزا در منازل خود از ششم مهرماه اقدام کنند.

وی ادامه داد: به علت شیوع بیماری کرونا خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان نیاز نیست به مراکز درمانی مراجعه کنند بلکه تزریق واکسن در منزل صورت می‌پذیرد.

اوحدی تاکید کرد: دو تفاهم نامه میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و استانداری فارس منعقد گشته که این دو تفاهم‌نامه شامل تأمین زمین برای ایجاد ۱۰ هزار مسکن برای خانواده‌های ایثارگران و شهدا بوده است و تفاهم نامه دوم نیز زمینه اشتغال ۱۲ هزار نفری خانواده‌های شهدا و ایثارگران را فراهم خواهد کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به تعداد شهدا و ایثارگران و آزاده استان، گفت: این نعمت بسیار بزرگی است که استان فارس دارد و با توجه به مطالبات خانواده ایثارگری از بیمه دی بالغ بر ۱,۲۰۰ میلیارد تومان پرداخت گردید و بر اساس قرارداد منعقد شده کلیه مراکز درمانی تأمین اجتماعی طرف قرار داد بیمه دی شدند.

اخبار مرتبط

معافیت ایثارگران از پرداخت ما‌به‌التفاوت سنوات بیمه‌ای

برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت لحظه‌ای غفلت نکنیم

حضور هفتگی رئیس بنیاد شهید در استان‌ها برای رسیدگی به امور ایثارگران

0 نظر

ارسال نظر

capcha