امام جمعه جعفرآباد:

صبر و بردباری خانواده شهدا در راه انقلاب اسلامی ستودنی است

صبر و بردباری خانواده شهدا در راه انقلاب اسلامی ستودنی است

به گزارش سراج24 حجت الاسلام محمد طالبی عصر یکشنبه در دیدار با خانواده شهید عزیزاله علیپور به مناسبت هفته دفاع مقدس رشادت‌های جوانان کشور را یادآور شد و افزود: انقلاب اسلامی که امروز شاهد آن هستیم و خاری در چشم ابرقدرت‌های جهان شده است حاصل خون پاک فرزندان این خانواده‌ها است.

وی صبر و شکیبایی خانواده‌های شهدا را ستودنی دانست و گفت: جامعه امروز برای تحمل سختی‌ها و دشمنی‌ها ی سرسختانه قدرت‌های بزرگ جهان که خود را صاحب این کره خاکی می‌دانند نیازمند فرهنگ صبر و استقامت و پایداری خانواده‌های شهدا دارد.

حجت الاسلام طالبی با بیان اینکه روحیه جهادی جوانان کشور هر روز دشمنان را عصبانی‌تر می‌کند خاطرنشان کرد: اگر امروز کشور در شرایط بد اقتصادی مسیر پیشرفت و توسعه را بر خود نبسته و این مسیر را ادامه می‌دهد نشان از وجود همان روحیه جوانان دوران جنگ در جوانان امروز و نسل حاضر است.

امام جمعه جعفرآباد مغان خانواده‌های معظم شهدا را پیروان راستین امام حسین (ع) و مکتب عاشورا دانست و گفت: شهدا با تاسی به اهل بیت (ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده‌های آنان ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای است چرا که راه شهادت هنوز برای کسانی که شهادت آرزو می‌کنند باز بوده و نمونه بارز آن تقدیم شهدای مدافع حرم است.

یوسف اختری، فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار هم در این دیدار هفته دفاع مقدس فرصتی برای تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران عنوان کرد و گفت: صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مردم یک الگو و درس بزرگ است تا در برابر تمامی توطئه‌های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون شهدا از آرمان‌های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.

افزود؛ امروز اقتدار کشور را مدیون خون‌های مطهر و پاک کسانی هستیم که در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند و اجازه از دست دادن حتی به یک وجب از خاک میهن را به دشمن ندادند.

اخبار مرتبط

پدر اولین شهید انقلاب اسلامی در رفسنجان به لقاءالله پیوست

نام‌گذاری سالن دانشکده علوم به نام شهید کوچک‌زاده

هنر برای انقلاب اسلامی جز واجبات است

0 نظر

ارسال نظر

capcha