همایش زنان ایثارگر زنجانی برگزار می شود

 همایش زنان ایثارگر زنجانی برگزار می شود

به گزارش سراج24، سردار جهانبخش کرمی درباره با برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان زنجان توضیح داد:انعکاس برنامه‌های فرهنگی به ویژه تولیدات مرتبط با مدافعان مرزهای عزت و شرف از هر قشر و صنف به خصوص در ایام هفته دفاع مقدس تأثیر بسزائی در تقویت بنیان‌های اعتقادی و اتحاد جامعه دارد.

وی با پیش رو بودن هفته دفاع مقدس به منتفی شدن برخی برنامه‌های این هفته با شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: برنامه‌های امسال با توجه به شیوع این ویروس منحوس با تغییراتی و به شکل جدید با مشارکت بیش از پیش  بسیج اقشار و پایگاه‌های بسیج در سطح استان برگزار  خواهد شد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به برخی برنامه‌های در نظر گرفته شده برای هفته دفاع مقدس اشاره و گفت: همایش پیشکسوتان دفاع مقدس، همایش زنان ایثارگر، برنامه بسیج جامعه پزشکی، خاطره گویی مادحین و اساتید دانشگاه و معرفی دانشجویان و طلاب حاضر در جبهه‌های نبرد از جمله برنامه‌هایی است که با همکاری گسترده صدا و سیمای مرکز زنجان در این ایام تولید و پخش خواهد شد.

سردار کرمی درباره اهمیت بالای همایش پیشکسوتان دفاع مقدس یادآور شد: امسال قرار است این همایش با بیانات زنده و مستقیم رهبر معظم انقلاب اسلامی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شود.

اخبار مرتبط

سه کتاب دفاع مقدس در زنجان رونمایی شد

والدین سه شهید زنجانی آسمانی شدند

رونمایی از کارت عضویت شهید شهریاری

0 نظر

ارسال نظر

capcha