برگزاری «۴۰ بزرگداشت شهید در ۴۰ محله» همدان

برگزاری «۴۰ بزرگداشت شهید در ۴۰ محله» همدان

به گزارش سراج24، سردار مهدی ظفری صبح امروز در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مردمی بودن برنامه‌های بزرگداشت دفاع مقدس را یک ضرورت دانست و اظهار کرد: برنامه‌های بزرگداشت این هفته باید در بطن و متن جامعه نمود داشته باشد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس جنبه جهادی و مردمی داشت و همین ویژگی نیز آن را نسبت به دیگر مباحث نظامی در دنیا متفاوت کرده است گفت: در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگر نیاز به وحدت، انسجام و باهم بودن از جنس دوران دفاع مقدس داریم.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان با بیان اینکه رسالت ما فراتر از نگاه‌های سلیقه‌ای است، افزود: باید به فکر خدمت به مردم باشیم و به پیشکسوتان دفاع مقدس به عنوان سرمایه‌های نمادین جامعه توجه ویژه کنیم.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس از برگزاری برنامه ۴۰ بزرگداشت شهید در ۴۰ محله خبر داد و تقدیر از ۴۰ مدافع سلامت تحت عنوان رزمندگان امروز از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته دفاع مقدس دانست.

ظفری از پیش‌بینی برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری، ادبی، ورزشی و مسابقات مختلف به مناسبت چهلمین بزرگداشت هفته دفاع مقدس خبر داد و خواستار توجه به این مهم شد.

اخبار مرتبط

مراسم بزرگداشت سردار محمد حجازی برگزار می‌شود

اجاره‌ مخازن زباله به زباله‌گردها و ضرب‌و‌شتم آنها صحت ندارد

پیکر آیت‌الله فاضلیان در قم تشییع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha