پاسخگویی به نیاز‌های نوآورانه آموزش و پرورش در حوزه فناوری‌های علوم جغرافیایی

پاسخگویی به نیاز‌های نوآورانه آموزش و پرورش در حوزه فناوری‌های علوم جغرافیایی

به گزارش سراج24 امیر سرتیپ دوم مجید فخری رئیس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح هدف از اجرای این تفاهم نامه را توسعه همکاری و تعاملات اجرایی، علمی، آموزشی و پژوهشی، جهت استفاده از امکانات و توانمندی علمی، سرمایه انسانی، فنی، تجربه و تخصص سازمان جغرافیایی عنوان کرد.

رییس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح تاکید کرد: این سازمان در دو سال گذشته در حوزه المپیاد جغرافیا با مرکز پرورش استعداد‌های درخشان همکاری خوبی را آغاز کرده است که این همکاری‌ها گسترده‌تر خواهد شد.

وی زمینه‌های مشترک همکاری را تدوین کتب درسی جغرافیا، تجهیز مدارس به انواع نقشه‌های دو بعدی، سه بعدی و آسمان نما، آمایش آموزشی و مکان یابی مدارس و توزیع بهینه خدمات، منابع انسانی و استفاده از سامانه‌های اطلاعات جغرافیایی، چاپ کتب درسی و استفاده از آسمان نمای سازمان برای دانش آموزان و دبیران ذکر کرد.

امیر فخری بر بهره‌برداری از توان دو طرف جهت پاسخگویی به نیاز‌های نوآورانه کشور در حوزه فناوری‌های علوم جغرافیایی و ژئوماتیک تأکید کرد.

بر اساس این گزارش، مدت این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا و ابلاغ سه سال شمسی تعیین شده و به امضا قاسم احمدی لاشکی، معاون حقوقی وامور مجلس و مجید فخری، رئیس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح رسیده است و در صورت توافق طرفین قابل تمدید و تجدیدنظر است.

 

اخبار مرتبط

آزادی خرمشهر با مجاهدت و یکپارچگی ملت غیور محقق شد

پاسخ وزیر آموزش و پرورش به منتقدان بازگشایی مدارس

قطع همکاری دانشگاه با ۵ عضو هیات علمی/بازگشت یکی از آنها پس از بررسی اعتراض

0 نظر

ارسال نظر

capcha