آغاز «شور عاطفه‌ها» برای تامین تبلت ویژه دانش‌آموزان نیازمند

آغاز «شور عاطفه‌ها» برای تامین تبلت ویژه دانش‌آموزان نیازمند

به گزارش سراج24 سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه طرح «شور عاطفه‌ها» در قالب پویش ملی ایران همدل از امروز آغاز شده است، اظهار داشت: این طرح با هدف جذب کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند از امروز ۲۲ شهریور آغاز شده و تا ۱۱ مهرماه در سراسر کشور ادامه دارد.

وی با بیان اینکه تأمین ملزومات آموزش غیرحضوری برای حدود ۷۵۰ هزار دانش‌آموز تحت حمایت در این طرح پیش‌بینی شده است، ادامه داد: تأمین تبلت برای ۵۰ هزار دانش‌آموز به دلیل شرایط ویژه در اولویت است و در کنار آن تلاش می‌شود دیگر اقلام آموزشی همچون لوازم‌التحریر و پوشاک، کیف و کفش و … نیز در صورت بازگشایی مدارس به دست دانش‌آموزان نیازمند برسد.

رئیس کمیته امداد تاکید کرد: مردم نیک‌اندیش ایران اسلامی می‌توانند از طریق روش‌های غیرحضوری در شور عاطفه‌ها و تأمین مایحتاج تحصیل دانش‌آموزان نیازمند مشارکت کنند.

بختیاری با دعوت از مردم نیکوکار، خیران، نهاد‌ها و همه دستگاه‌های اجرایی برای شرکت در شور عاطفه‌ها، خاطرنشان کرد: کد دستوری ویژه پویش ایران همدل با شماره‌گیری #۱۴* و شماره کارت ۷۷۷۷-۷۷۷۷-۶۰۷۷-۶۲۷۷ از امروز آماده دریافت کمک‌های مردمی برای شور عاطفه‌ها است.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای شور عاطفه‌ها در سال جاری تامین ملزومات آموزش غیر حضوری دانش‌آموزان محروم است، گفت: با توجه به غیر حضوری شدن مدارس در بسیاری مناطق کشور، کمک‌های نقدی هموطنان بهتر می‌تواند گره‌گشای دانش‌آموزان در شرایط تحصیل مجازی باشد.

 

اخبار مرتبط

تامین امنیت دانش‌آموزان در فضای مجازی با بسته «شاد»

توزیع200بسته لوازم‌التحریر بین مددجویان کمیته امداد مهدی‌شهر

اشتغال و معیشت زنان سرپرست خانوار با تولید برق

0 نظر

ارسال نظر

capcha