مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران:

برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت لحظه‌ای غفلت نکنیم

برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت لحظه‌ای غفلت نکنیم

به گزارش سراج24 «هدایت مظلومی» مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در دیدار با «فردین بهمنی» جانباز هفتاد درصد جنگ تحمیلی در تنکابن اظهار داشت: دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران بویژه جانبازان عزیز هفتاد درصد روحیه بخش است؛ چرا که این اسوه‌های صبر و پایداری، قوت قلب همه خدمتگزاران به نظام محسوب می‌شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران افزود: اولویت اصلی ما در دیدار با ایثارگران در درجه اول تکریم و کرامت انسانی، جوبا شدن از وضعیت جسمانی و رسیدگی به مشکل آنان است.

مظلومی ادامه داد: جانبازان بویژه جانبازان عزیز هفتاد درصد تمام وجود خویش را تقدیم نظام، حفظ ارزشها و امنیت جامعه کردند تا ما امروز با آرامش و آسایش زندگی کنیم و این برترین نعمت است که با ایثارگری این عزیزان خاصه شهیدان گلگون کفن حاصل شده است.

وی با بیان اینکه جایگاه خانواده‌های شهدا و ایثارگران در جامعه باید پررنگ شود، گفت: باید در همه امور قدردان تلاش‌ها و رشادت‌های آنان باشیم و برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در فضای جامعه، لحظه‌ای کوتاهی و غفلت نکنیم.

مظلومی افزود: یاد این عزیزان و حماسه‌هایی که فرزندان این مرز و بوم برای اعتلای ایران اسلامی خلق کردند باید در اذهان مردم کشورمان بویژه نسل‌های سوم و چهارم انقلاب تداعی شود.

اخبار مرتبط

معافیت ایثارگران از پرداخت ما‌به‌التفاوت سنوات بیمه‌ای

اقتدار انقلاب، مرهون مجاهدت خانواده شهدا است

نقش زکات در اقتصاد جامعه باید برجسته‌تر شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha