حاج علی انسانی:

هیأت و امام حسین(ع) سپر مقاوم در برار دشمنان جمهوری اسلامی هستند

هیأت و امام حسین(ع) سپر مقاوم در برار دشمنان جمهوری اسلامی هستند

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، علی انسانی در یازدهیمن قسمت برنامه تلویزیونی روایت هیأت که از شبکه افق سیما پخش می‌شود، با اشاره به اینکه اباعبدالله(ع) 14 قرن هست که عزیز خدا شده و مجالس عزاداری ماه محرم هرسال پر رونق‌تر از سال گذشته برپا می‌شود، اظهار کرد: در موارد بسیار زیادی شاهد بودیم که افرادی با ورود به مجالس عزاداری و خوردن چای هیأت در راه راست قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه متاسفانه مباهله مغفول مانده است، عنوان کرد: امام رضا(ع) فرمودند: بالاترین فضلیت امیرالمونین(ع) مباهله است و به همین منظور چندسالی است که ما یک گروهی را برای این روز با همراهی علما و مراجع تقلید تشکیل دادیم.

این ستایشگر اهل بیت(ع) ادامه داد: امسال در روز مباهله در 24 منطقه تهران بنر و پرچم زده و مراسمات مختلف برگزار شد که امیدواریم دیگر شهرستان‌ها نیز این روز را که انرژی هسته‌ای شیعه است را پر رونق کنند.

وی با اشاره به اینکه 14 قرن است که با تمام شیطنت‌ها و آتش اندازی‌ها پرچم کربلا برافراشته شده است، مطرح کرد: اگر امام حسین(ع) و هیأت در این کشور وجود نداشت تاکنون دشمنان بیش از پیش ما را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند.

اخبار مرتبط

100 داستان کوتاه از زندگی امام حسین(ع) خواندنی شد

سوگواره ملت امام حسین(ع) تمدید شد

«صحنه گردان عاشورا» به آخر صَفَر رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha