نمایش رادیویی زخمی که بر دلم نشست/قسمت اول+صوت

نمایش رادیویی زخمی که بر دلم نشست/قسمت اول+صوت

به گزارش سراج24، گروه نمایشی راز پس از چندین سال فعالیت در زمینه تئاترهای آیینی مذهبی و اجرای آثار مختلف صحنه‌ای و میدانی، در شرایط پاندمی ویروس کرونا و با توجه به محدودیت‌ها برای اجرا، چندی پیش تصمیم گرفت نمایش «زخمی که بر دلم نشست» را پس از ۷ سال اجرا در سالن‌های مختلف تهران در ایام محرم و صفر و با قریب به بیست هزار نفر مخاطب، این بار در قالبی متفاوت ارائه نماید.

پس از انجام بررسی های لازم، متن نمایشنامه برای اجرای صوتی تنظیم شد؛ سپس اعضای گروه چند جلسه به تمرین متن جدید پرداختند و در نهایت با توجه به محدودیت‌هایی که در امکانات و شرایط تولید برای گروه وجود داشت با یاری‌رسانی عاشقان حسینی و همچنین سازمان قرآنی دانشجویان کشور این نمایش در استودیو مبین طی دو جلسه ضبط شد. پس از مراحل تنظیم، انتخاب موسیقی و صداگذاری در نهایت این اثر در ۴ قسمت ۱۵ دقیقه‌ای آماده شد که پخش آن از دهه سوم محرم الحرام ۱۳۹۹ آغاز خواهد شد و در ایام اربعین حسینی به پایان می‌رسد.

ضمن تشکر از تمام عزیزانی که در تولید و ارائه این اثر ما را یاری کردند، عوامل دست‌اندرکار در این نمایش رادیویی بدین شرح است:
کارگردان و مسئول گروه:
قاسم عوض‌بیگی
نویسنده:
روشنک عباسی
دستیار کارگردان:
علی ساربان‌نژاد
بازیگران به ترتیب ایفای نقش:
مجتبی یاوری دوست
احسان عباسی
قاسم عوض بیگی
علی ساربان‌نژاد
حمزه عوض بیگی
علیرضا بهپورنیا
و شاهین نظافت دوست

گوینده:
سارا ذوقیان
صدابرداران:
مصطفی سرایی
و محمد خرمی‌فر

تنظیم‌کننده صدا:
سید سجاد سیدحسین
تهیه کننده:
حمزه عوض بیگی

اخبار مرتبط

صوت/نمایش رادیویی زخمی که بر دلم نشست+قسمت چهارم

صوت/زخمی که بر دلم نشست+قسمت دوم

قتل عام دختران جوان توسط داعش در پارتی کرج!/ فیلم سینمایی «مهدی بابا» برنامه امشب سینماهای کشور/خبر فوری: اکبر عبدی فوت کرد/ سواد رسانه ای سیخی چند؟!

0 نظر

ارسال نظر

capcha