معاون کمیته امداد استان همدان:

مرکز نیکوکاری «مداد رنگی» در همدان دایر می‌شود

مرکز نیکوکاری «مداد رنگی» در همدان دایر می‌شود

به گزارش سراج24 غلامرضا صیاد زاده بابیان اینکه هم‌اکنون مراکز نیکوکاری در استان همدان فعالیت می‌کنند، گفت: هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری شناسایی خیران محلات برای کمک به نیازمندان است.

صیاد زاده ادامه داد: این مرکز که باهمت خیران فعال در زمینه‌های فرهنگی و آموزشی در حال راه‌اندازی است، به‌عنوان ستاد هم‌اندیشی و راهبری فرهنگی دیگر مراکز نیکوکاری فرهنگی، فعالیت خواهد کرد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با تأکید بر اهمیت گسترش مراکز نیکوکاری برای این نهاد، گفت: هدف از تأسیس و گسترش این مراکز واگذاری کار مردم به مردم است و تجربه ۴۰ سال گذشته نشان داده که اعتماد به مردم در زمینه واگذاری امور به آن‌ها، راهگشا و مفید است.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات اقتصادی ریشه در کمبودهای فرهنگی دارد، گفت: مرکز نیکوکاری مداد رنگی در زمینه فرهنگی فعال خواهد بود و وظیفه آن شناسایی و پرورش ظرفیت‌های فرهنگی آن‌ها و به کار گیری از آن در مسیر خدمت به مددجویان و نیازمندان است.

غلامرضا صیاد زاده تأکید کرد: امیدواریم در سال تحصیلی جاری خیران نیک‌اندیش با پیوستن به طرح‌های مشارکتی این نهاد همچون شور عاطفه‌ها و مداد رنگی یاری‌رسان دانش آموزان بی‌بضاعت شوند.

اخبار مرتبط

موکب‌های حسینی در ایام اربعین به مردم خدمت کنند

آیت‌الله صانعی شاگرد امام و فعال در مبارزات بود

قدردانی سپاه همدان از رعایت پروتکل ها در مراسم عزاداری ماه محرم

0 نظر

ارسال نظر

capcha