جمع‌آوری ۱۱ هزار سبد معیشتی و ۴ میلیارد تومان کمک مؤمنانه در دامغان

جمع‌آوری ۱۱ هزار سبد معیشتی و ۴ میلیارد تومان کمک مؤمنانه در دامغان

به گزارش سراج24 حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینیان صبح امروز در دیدار با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان و فرماندار جدید دامغان ضمن خداقوت و تشکر از زحمات ۶ ساله فرماندار قبلی دامغان، انتصاب فرماندار جدید را تبریک گفت و اظهار کرد: ما خاطرات خوشی از دوران مسؤولیت علی‌اصغر مجد، به‌عنوان فرماندار دامغان داریم و وی دارای شخصیتی متین و آرام است.

وی بیان کرد: تاکنون با هشت فرماندار در شهرستان‌های مختلف کشور همکاری داشته‌ و با فرماندار قبلی دامغان، هیچ مشکلی نداشته و همکاری خوبی داشته‌ایم و وی هر چه داشت، در منصه ظهور رساند که قدردانی می‌کنم و برایش آرزوی توفیق دارم.

امام جمعه دامغان ادامه داد: تعاریف بسیار زیادی از فرماندار جدید دامغان شنیده‌ام و این موضوع را به فال نیک گرفته و به وی خیرمقدم می‌گویم.

حسینیان تصریح کرد: دامغان شهری با حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت و دارای سه شهر دیباج، امیریه و کلاته است و مردمی مؤمن، خداجو و همیشه در صحنه دارد.

وی افزود: تهیه ۱۱ هزار سبد معیشتی و جمع‌آوری چهار میلیارد تومان کمک مؤمنانه، نمونه‌ای از حمایت و همراهی مردم در امر مقابله با کرونا در شهرستان دامغان است.‌

امام جمعه دامغان تأکید کرد: حدود ۱۶ کامیون کالا به همراه میلیون‌ها تومان وجه نقد و سه موکب در اربعین نشان‌دهندهٔ همراهی و تلاش مردم خوب دامغان در حفظ ارزش‌های اسلامی و فرهنگ عاشورا دارد.

حسینیان با بیان اینکه دامغان هشت دانشگاه و پنج حوزه علمیه دارد، گفت: بزرگان دینی زیادی در این شهر عالم‌پرور تردد دارند و این شهر از فیض حضور این بزرگان بهره‌مند بوده است.

وی با بیان اینکه مردم کویر، تیزهوش و سخت‌کوش هستند، اظهار کرد: این شهرستان دارای پتانسیل قوی ارزشمندی از حیث نیروی انسانی و ظرفیت‌های مهم گردشگری است.‌

امام جمعه دامغان با بیان اینکه محصول پسته این شهر شهرت جهانی دارد و ارزش تولیدات این شهر بالغ‌بر ۸۰۰ میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: ۵۲ مسجد در شهرستان دامغان، فعالیت‌های فرهنگی خوبی را به مردم ارائه می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان نیز در این دیدار اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه، دیدار با جنابعالی و تکریم و معارفه فرماندار دامغان است؛ علی‌اصغر مجد، پس از چندین سال خدمت در فرمانداری دامغان در مسؤولیتی دیگر در مرکز کشور انجام‌وظیفه خواهد کرد.‌

حبیب‌الله خجسته‌پور گفت: از این پس، مهدی بندرآبادی با سوابق اجرایی خوب به‌عنوان فرماندار دامغان در خدمت مردم و مسؤولان خوب این شهرستان خواهد بود.

وی ادامه داد: در نخستین روز کاری فرماندار جدید، پس از حضور در گلزار شهدا، خدمت شما هستیم تا با دعای خیر شما شاهد آغاز فعالیت وی در کسوت فرماندار این شهرستان بوده و امیدواریم روزهای خوب همراه با تعامل و همکاری متقابل را در شهرستان دامغان شاهد باشیم.

فرماندار سابق دامغان نیز در این دیدار گفت: از امام جمعه دامغان، استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی سمنان و سایر مسؤولان به دلیل حمایت و مساعدت، صمیمانه تشکر می‌کنم.‌

علی‌اصغر مجد با بیان اینکه من ۶ سال در پست فرماندار و سال‌های پیش از آن نیز در مسؤولیت‌های دیگر در این شهرستان خدمت کرده‌ام، عنوان کرد: از همه مسؤولان به دلیل همکاری همه‌جانبه با اینجانب در طی دوره مسؤولیت، تشکر کرده و انتصاب فرماندار جدید دامغان را تبریک می‌گویم.‌

فرماندار جدید دامغان نیز در دیدار با امام جمعه دامغان با بیان اینکه از اینکه اجازه دادید در نخستین روز کاری خدمت شما برسم تشکر کرده و این موضوع را به فال نیک می‌گیرم، اظهار کرد: امیدوارم کمک کرده و دعا بفرمایید تا در حفظ این امانت و انجام امور مردم موفق باشم.

مهدی بندرآبادی تصریح کرد: این وظیفه امانتی است که بر عهده اینجانب گذارده شده و امیدوارم بتوانم این امانت را به‌درستی پاسداری کرده و علاوه بر پاسداشت خون شهدا، فرامین امام راحل، منویات رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت در حوزه شهرستان، با دعای خیر شما به‌عنوان منادی وحدت شهرستان بتوانم از این امانت محافظت و توقعات به‌جای مردم را محقق کنم و امید که در روز تودیع در پیشگاه خدا و مردم روسفید باشم.

اخبار مرتبط

رزمایش فرهنگی کمک مومنانه در کتابخانه عمومی باقرالعلوم عصمت آباد

کمک‌رسانی مهاجران اهل سنت تهران به یکدیگر با یک شعار جالب +عکس

شعار جالب مهاجران اهل سنت؛ «کمک‌های مومنانه امام خامنه‌ای»

0 نظر

ارسال نظر

capcha