اصحاب رسانه در دوران کرونا در کنار جهادگران سلامت ایستادند

اصحاب رسانه در دوران کرونا در کنار جهادگران سلامت ایستادند

به گزارش سراج24، سرهنگ محمد خوش‌قدم در دیدار با شماری از اصحاب رسانه، با بیان اینکه امروز عرصه رسانه، میدان بسیار مهمی برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: خبرنگاران در برهه کنونی، طلایه‌داران مقابله با امپراتوری رسانه‌ای استکبار و کفر هستند.

وی افزود: امروز اصحاب رسانه و مطبوعات شجاعانه واگویی واقعیت‌های صحنه مبارزه حق و باطل را بر عهده گرفته و پرده ظلم و اختناق را دریده‌اند و همچون مشعلی فروزان با نورافشانی خود، جامعه را به‌سوی حقیقت سوق می‌دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود با تأکید بر اینکه غول‌های رسانه‌ای و امپراتوری‌های خبری جهان با سلاح جهل و تزویر به جنگ بشریت آمده‌اند، گفت: اصحاب رسانه با همه کمبودها و غربت‌ها، شجاعانه مقابل همه این قوای جعلی قد برافراشته‌اند.

خوش‌قدم با بیان اینکه اصحاب رسانه مروج آموزه‌های ناب و انتشاردهنده ارزش‌ها و انعکاس‌دهنده گفتمان ولایت هستند، افزود: امروز شاهدیم در اتفاق نامیمون شیوع ویروس منحوس کرونا، اصحاب رسانه در کنار جهادگران عرصه سلامت در آگاهی‌بخشی و روشنگری جامعه اثرگذار بوده و مظلومانه در حال خدمت هستند و به رسالت تاریخی خود به‌خوبی عمل می‌کنند.

وی با تقدیر از اصحاب رسانه و مطبوعات کشور و استان و به‌ویژه شهرستان شاهرود، بر تداوم این راه و رسالت تاریخی تأکید کرد.

رسانه‌های انقلابی همچنان مقابل دشمنان بایستند

حجت‌الاسلام عیسی سلیمانی، مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود نیز با بیان اینکه خدمت به مردم در هر جایگاه، لباس و عنوانی ارزشمند و مهم است، گفت: اهل رسانه و قلم بر افکار عمومی جامعه امروز تأثیرگذار هستند و در جنگ نابرابر و هجمه‌های فرهنگی و رسانه‌ای رسالت مهمی دارند و باید بدان عمل کنند.

او افزود: امروز دشمنان در تلاش هستند تا ناامیدی را در جامعه رواج دهند و سبب تفرقه در جامعه و بین مردم و نظام شوند و اینجاست که نقش رسانه‌ها روشن می‌شود؛ رسانه‌های انقلابی باید مقابل دشمنان بایستند و روشنگری و آگاه‌سازی را به‌خوبی در جامعه انجام دهند.

سلیمانی با تأکید بر لزوم ترویج روحیه امید و وحدت در جامعه گفت: سربازان جنگ نرم باید برابر تلاش‌های دشمنان در میدان مقابله با دشمنان به‌خوبی وارد شده و با ابزار مهم رسانه مقابل توطئه‌های آنان بایستند؛ همان‌گونه که تاکنون این‌گونه بوده است.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود با تقدیر از همه اصحاب رسانه و مطبوعات در راستای تحقق رسالت انقلابی و دینی خود، بر لزوم ایجاد اعتماد در جامعه و وحدت ملی و دینی تأکید کرد.

اخبار مرتبط

همکاری بسیج سازندگی با معاون آب و خاک برای محرومیت‌زدایی

ثبت هویت گروه های جهادی

ظرفیت بسیج بوشهر در خدمت نهضت «جهش تولید»

0 نظر

ارسال نظر

capcha