آزادی بیان غرب دروغی بیش نیست

 آزادی بیان غرب دروغی بیش نیست

به گزارش سراج24، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی صبح امروز در مراسم تجمع اعتراض‌آمیز نسبت به توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس حضرت رسول(ص) و قرآن کریم با بیان اینکه خداوند متعال انبیا را  برای رشد و آزادی بشر فرستاده است اظهار کرد: معارفی که انبیای الهی ارائه کردند نیز برای این بود که مردم را از خودخواهی برهانند.

وی با بیان اینکه اگر کسی به انبیای الهی توهین کند به معنای دشمنی با دین خدا و آزادی بشر و رشد اوست گفت: آموزه‌های دینی و رشد ناشی از آن برای انسان‌ها باعث شده منافع برخی به خطر بیفتد بنابراین دست به کارهای توهین‌آمیز می‌زنند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با انتقاد از اقدام دولت فرانسه در حمایت از توهین نشریه فرانسوی به ساحت گرامی پیامبر اکرم(ص) بیان کرد: این اقدام دولتمردان کشورهای اروپایی  به‌ ویژه فرانسه نشان می‌دهد آنها از اسلام و گسترش آن در واهمه هستند و منافعشان نیز به خطر افتاده است.

وی توهین به پیامبر اکرم(ص) را توهین به تمام انبیای الهی و آموزه‌های آنها دانست و گفت: ما نه‌تنها از جایگاه یک مسلمان بلکه به‌ عنوان انسان‌های آزاده این اقدام سخیف و بی‌شرمانه را محکوم می‌کنیم چراکه از نظر ما این توهین تنها مربوط به اسلام نیست و همه ارزش‌های دینی را در برمی‌گیرد.

شعبانی با بیان اینکه دولتمردان غرب و کشور فرانسه به بهانه آزادی بیان از این اقدام سخیف حمایت می‌کنند این در حالی است که اگر کسی علیه هولوکاست یا منافع رژیم غاصب صهیونیستی حرفی بزند مجازات خواهد شد گفت: همین موضوع نشان از آن دارد که آزادی بیان غرب دروغی بیش نیست.

وی تأکید کرد: این گونه توهین‌ها دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد اما آن سوی ماجرا نیز مشخص است که دنیای سلطه‌گر غرب از گسترش اسلام ترس دارد و می‌خواهد به خیال خام خود مانع نورافشانی دین اسلام در جهان شود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه طبق وعده الهی دنیا به تسخیر اسلام درخواهد آمد گفت: رفتارهای توهین‌آمیز جبهه استکبار علیه دین مبین اسلام نشان از عناد آنها نسبت به این دین متعالی و انسان‌ساز دارد.

وی با اشاره به اینکه گر دولتمردان کشور فرانسه و دیگر کشورهای غربی نسبت به اهانت به انبیا احساس درد نمی‌کنند باید نسبت به انسان بودن آنها شک کرد گفت: ما در مقابله هر گونه توهین نسبت به انبیای الهی به‌ ویژه پیامبر گرامی اسلام می‌ایستیم.

شعبانی با تأکید بر اینکه این اقدام دولت‌های غربی نه‌ تنها مانع از گسترش اسلام نمی‌شود بلکه زمینه را برای آشنایی جوانان غربی با اسلام و پیامبر عزیز ما فراهم خواهد کرد اظهار کرد: دولت باید مسئله توهین به پیامبر اکرم (ص) را از طریق قانونی پیگیری کند و صرفاً به محکومیت این اقدام اکتفا نکند.

وی افزود: امروز کشورهای غربی از عناوینی چون آزادی بیان و حقوق بشر برای ساکت کردن ملت‌ها استفاده ابزاری می‌کنند در حالی‌ که نسبت به فجایعی چون یمن هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند.

اخبار مرتبط

نیروهای انقلابی برای موفقیت دولت جدید به صحنه بیایند

آیت الله شاه چراغی منشاء خیرات و برکات بوده است/ اصحاب رسانه از هرگونه گمانه زنی خودداری نمایند

امام جمعه قزوین: سپاه تجلی قدرت الهی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha