طی مرحله دوم رزمایش؛

توزیع ۲۶هزار بسته معیشتی در استان اردبیل

توزیع ۲۶هزار بسته معیشتی  در استان اردبیل

به گزارش سراج24، علی پیرجاهد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه استان اردبیل ۲۶ هزار و ۶۸۱ بسته معیشتی در بین نیازمندان شناسایی شده در نواحی استان توزیع شد.

وی افزود: این بسته‌های معیشتی با همکاری خیرین، مردم نوعدوست، نواحی و اقشار بسیج استان تهیه شده بود که با حفظ کرامت انسانی در بین خانواده‌های نیازمند توزیع گردید.

دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مؤمنانه استان اردبیل تصریح کرد: با مشارکت مردم خیر استان ۵۳۴ راس دام سبک و سنگین در قالب رزمایش کمک مومنانه قربانی و در بین نیازمندان توزیع شد.

 

پیرجاهد با اشاره به اجرای طرح صلواتی نانوایی‌ها در سطح استان، بیان داشت: در مرحله دوم رزمایش با مشارکت خیرین، گروه‌های جهادی، پایگاه‌های مقاومت بسیج، دهیاری‌ها و نانوایی‌ها، تعداد ۵۸۵ نانوایی به صورت صلواتی به عرضه نان پرداختند.

وی بیان کرد: در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان ۴۱ هزار عدد ماسک و ۶ هزار و ۵۰۰ عدد محلول ضدعفونی‌کننده با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، گروه‌های جهادی، خیرین و بسیج سازندگی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه در استان توزیع شد.

 

دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه استان اردبیل افزود: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه با مشارکت مردم حسینی، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و گروه‌های جهادی، ۶۹ هزار پرس غذای گرم پخت و در بین مردم استان توزیع شد.‌

وی با اشاره به توزیع بسته نوشت‌افزار،کیف و کفش در بین دانش‌آموزان نیازمند، تصریح کرد: تاکنون با همکاری خیرین، آموزش و پرورش، حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی، بسیج فرهنگیان، بسیج اصناف، بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی ۵ هزار بسته نوشت‌افزار، کیف و کفش در بین دانش‌آموزان نیازمند در نواحی و مناطق استان توزیع شده است و توزیع بسته‌های نوشت‌افزار ادامه دارد.

پیرجاهد توزیع ۱۶ سری جهیزیه، آزادی ۲ زندانی جرائم غیرعمد مالی، ضدعفونی و گندزدایی محل‌های برگزاری آزمون سراسری و محل برگزاری مراسمات عزاداری را از جمله اقدامات جهادگران در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه استان دانست.

دبیر رزمایش کمک مومنانه استان اردبیل با قدرانی از همراهی و مشارکت خیرین و مردم نوعدوست استان در اجرای رزمایش و کمک به نیازمندان، گفت: مردم حسینی و خیر استان با مشارکت خود، جلوه‌های بارزی از احسان و تعاون را به نمایش گذاشتند.

اخبار مرتبط

توزیع ۵۰۰ بسته نوشت‌افزار در بخش ارشق مشگین‌شهر

توزیع ۱۱۰ بسته کمک مؤمنانه توسط مرکز نیکوکاری «شهدای مدافع حرم» در ایام محرم

کمک مؤمنانه محرم از حرم امامزاده صالح(ع) آغاز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha