توزیع 30 هزار ماسک بین عزاداران هیئات مذهبی اصفهان

توزیع 30 هزار ماسک بین عزاداران هیئات مذهبی اصفهان

به گزارش سراج24، حجت الاسلام اصغر توسلی اظهار داشت: برای پیشگیری از شیوع کرونا در دهه اول محرم توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده را در دستور کار ویژه قرار دادیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان افزود: ۳۰ هزار عدد ماسک‌ و مواد ضد عفونی کننده در دهه اول محرم در هیئات مذهبی، بقاع متبرکه، حسینیه‌ها و مساجد بین عزاداران توزیع شده است.

وی تصریح کرد: هزینه این ماسک‌ها از محل اجرای امینانه نیات واقفان برای برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) تامین شده و بخش اعظم این ماسک‌ها از ستاد اجرای فرمان امام (ره) خریداری شده است.

توسلی با اشاره به اینکه بخشی از این ماسک‌ها در کارگاه تولید ماسک مقبره علامه مجلسی تولید شده، بیان کرد: در دهه اول محرم ضدعفونی سطوح با توزیع مواد ضد عفونی کننده قبل و بعد از عزاداری‌ها به صورت رایگان انجام و توزیع الکل و ژل ضدعفونی کننده دست نیز بین عزاداران به صورت رایگان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بازگشایی مدارس و اهمیت سلامت دانش‌آموزان، تمام تلاش خود را جهت رعایت .دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس انجام خواهیم داد تا دانش‌آموزان در سلامت کامل به تحصیل خود بپردازند

اخبار مرتبط

۲۲ میلیون ماسک و دستکش در غرب تهران کشف شد

کرونا شور را کم کرد؛ اما شعور عزاداران را به نمایش گذاشت

اهدای ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان اصفهانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha