۱۱0 پایگاه جشن عاطفه‌ها در کرمانشاه برپا می‌شود

۱۱0 پایگاه جشن عاطفه‌ها در کرمانشاه برپا می‌شود

به گزارش سراج24؛ محسن رخصی امروز با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در استان، اظهار داشت: هر ساله با بازگشایی مدارس نیکوکاران در جشن عاطفه‌ها پای کار می‌آیند تا دانش‌آموزان نیازمند را شادمانه راهی مدرسه کنند.

وی با بیان اینکه کرمانشاهیان خیر و سخاوتمند در جشن عاطفه‌های سال گذشته ۶ میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کردند، گفت: پایگاه‌های جشن عاطفه‌‌ها در استان از 22 شهریورماه تا 11 مهرماه آماده جمع‌آوری کمک‌‌های سخاوتمندان است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با اشاره به برپایی 110 پایگاه حضوری، اضافه کرد: دفاتر کمیته امداد و شهرستان‌های تابعه و مراکز نیکوکاری تا پایان این شور ملی و مذهبی دایر و 22 پایگاه سیار طی روزهای نهم تا یازدهم مهرماه در میادین و خیابان‌های سطح شهر و روستا آماده دریافت کمک‌های خیران نیک‌اندیش است.

وی با بیان اینکه امسال چهار درگاه غیرحضوری در استان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌های امسال در نظر گرفته شده است، افزود: کسانی که امکان مراجعه حضوری برایشان فراهم نیست می‌توانند با مراجعه به سایت الکترونیکی www.emdad.ir ، شماره‌گیری کدهای  #۱۴* و #۰۸۳*۸۸۷۷* از طریق تلفن های همراه و واریز وجوه نقدی به شماره کارت مجازی ۹۶۲۷-۹۹۹۳-۹۹۱۸-۶۰۳۷ نزد بانک ملی از درگاه‌های غیرحضوری این نهاد کمک‌های نقدی خود را از طریق این درگاه‌ها به دست نیازمندان برسانند.

رخصی گفت: جشن عاطفه ها امسال با شعارهای «همدل می‌شویم در تامین مایحتاج دانش‌آموزان» و «همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر» برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

اهدا ۱۱۵ تبلت به دانش آموزان نیازمند دره‌شهری

توزیع بیش از ۴۰۱ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان استان تهران

ائمه جمعه ملجأ مردم و سکان داران انقلاب هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha