رئیس قوه قضائیه:

مشکلات و مسائل مردم چهارمحال و بختیاری بررسی می‌شود

مشکلات و مسائل مردم چهارمحال و بختیاری بررسی می‌شود

به گزارش سراج24، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در بدو ورود به فرودگاه شهرکرد در جمع خبرنگاران گفت: سفر به استان چهارمحال و بختیاری شانزدهمین سفر استانی است که انجام می‌شود و حضور در این استان برای من و همکارانم بسیار مغتنم است.

وی بیان کرد: دیدار نزدیک با مردم و مسئولان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار، دیدار با همکاران قضائی استان و آشنایی با مشکلات و مسائل مردم در این استان از برنامه‌های سفر است.

وی عنوان کرد: حضور در نشست شورای اداری و پیگیری مسائل و مشکلات استان از دیگر برنامه‌های مهم سفر است و تا حدودی که می‌توانیم نسبت به رفع مشکلات و مسائل تلاش کنیم و آن حدودی که در استان امکان ندارد در مرکز پیگیری می‌کنیم و امیدواریم سفر منشأ آثار باشد.

وی بیان کرد: گروه‌ها و کارشناسانی به استان اعزام شده اند تا از وضعیت و مشکلات مردم آشنا شوند و گزارش‌هایی در این زمینه تهیه شده است و وضعیت شهرها، بخش‌ها و و مشکلات مردم به ویژه در ارتباط با دستگاه قضا در نشست‌هایی که با همکاران دستگاهای قضائی و مسئولان استان داریم، بررسی می‌شود.

وی عنوان کرد: حضور در نشست‌های گسترده مردمی به دلایل شرایط کرونایی و رعایت موازین بهداشتی نخواهیم داشت و از همین جا از مردم استان عذر خواهی می‌کنیم اما سعی می‌کنیم که در نشست‌ها و اجتماعات محدودی که شرکت می‌کنیم با نگاه‌ها و نظرات مردمی آشنا شویم و در جریان مسائل و مشکلات در استان قرار گیریم.

اخبار مرتبط

با مسببین شهادت شهید محمدی برخورد قاطعانه می‌کنیم

دشمن با تمسک به حقوق بشر تلاش می‌کند قتل و جنایت را عادی‌سازی کند

درباره 63 حساب قوه قضائیه/ با شفافیت تمام این حساب ها را در منظر مردم قرار دادیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha