رئیس قوه قضائیه:

مشکلات و مسائل مردم چهارمحال و بختیاری بررسی می‌شود

مشکلات و مسائل مردم چهارمحال و بختیاری بررسی می‌شود

به گزارش سراج24، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در بدو ورود به فرودگاه شهرکرد در جمع خبرنگاران گفت: سفر به استان چهارمحال و بختیاری شانزدهمین سفر استانی است که انجام می‌شود و حضور در این استان برای من و همکارانم بسیار مغتنم است.

وی بیان کرد: دیدار نزدیک با مردم و مسئولان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار، دیدار با همکاران قضائی استان و آشنایی با مشکلات و مسائل مردم در این استان از برنامه‌های سفر است.

وی عنوان کرد: حضور در نشست شورای اداری و پیگیری مسائل و مشکلات استان از دیگر برنامه‌های مهم سفر است و تا حدودی که می‌توانیم نسبت به رفع مشکلات و مسائل تلاش کنیم و آن حدودی که در استان امکان ندارد در مرکز پیگیری می‌کنیم و امیدواریم سفر منشأ آثار باشد.

وی بیان کرد: گروه‌ها و کارشناسانی به استان اعزام شده اند تا از وضعیت و مشکلات مردم آشنا شوند و گزارش‌هایی در این زمینه تهیه شده است و وضعیت شهرها، بخش‌ها و و مشکلات مردم به ویژه در ارتباط با دستگاه قضا در نشست‌هایی که با همکاران دستگاهای قضائی و مسئولان استان داریم، بررسی می‌شود.

وی عنوان کرد: حضور در نشست‌های گسترده مردمی به دلایل شرایط کرونایی و رعایت موازین بهداشتی نخواهیم داشت و از همین جا از مردم استان عذر خواهی می‌کنیم اما سعی می‌کنیم که در نشست‌ها و اجتماعات محدودی که شرکت می‌کنیم با نگاه‌ها و نظرات مردمی آشنا شویم و در جریان مسائل و مشکلات در استان قرار گیریم.

اخبار مرتبط

خراسان شمالی، پنج شنبه این هفته میزبان رئیس قوه قضائیه خواهد بود

با مسببین شهادت شهید محمدی برخورد قاطعانه می‌کنیم

دشمن با تمسک به حقوق بشر تلاش می‌کند قتل و جنایت را عادی‌سازی کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha