عدم اقامه نماز جمعه این هفته در بجنورد و شیروان

عدم اقامه نماز جمعه این هفته در بجنورد و شیروان

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام نعمت‌الله آزموده با اشاره به وضعیت اقامه نماز جمعه در شهرهای خراسان شمالی اظهار کرد: براساس اعلام ستاد استانی مبارزه با کرونا و همچنین تأیید نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی نماز جمعه فقط در شهرهای دارای شرایط زرد و سفید برگزار می‌شود که بر این اساس در شهرهای آشخانه-اسفراین-صفی آباد-پیش قلعه-جاجرم –درق-راز-سنخواست –شوقان -غلامان-قاضی-گرمه - فاروج و تیتکانلو نماز جمعه اقامه می‌شود.

وی از عدم اقامه نماز جمعه این هفته در شهرهای بجنورد و شیروان نیز خبر داد و گفت: اقامه نماز جمعه در این شهرها به دلیل وضعیت شیوع بیماری کرونا امکان پذیر و میسر نیست.

مدیر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محل‌های اقامه نماز جمعه تصریح کرد: استفاده از ماسک شخصی توسط تمامی نمازگزاران، ممنوعیت حضور افراد دارای ریسک بیماری و کودکان و استفاده از مهر شخصی ازجمله برخی از دستورالعمل‌های بهداشتی اقامه نماز جمعه در شهرهای خراسان شمالی است.

گفتنی است روز گذشته رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی وضعیت شیوع کرونا در استان را قرمز اعلام کرد و گفت: طی هفته‌های اخیر موارد فوت افراد مبتلابه ویروس کرونا از ۳ نفر تا ۶ نفر متغیر است.

اخبار مرتبط

نماز جمعه فردا در اراک و ۳۱ شهر استان مرکزی اقامه می‌شود

خوش‌بین‌ترین مردم هم به بدعهدی آمریکایی‌ها پی بردند/ اتحادیه اروپا در بدعهدی چیزی کمتر از آمریکا ندارد

گزارشی دال بر عملیات انتحاری داعش در نمازجمعه تهران نداشتیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha