دوران دفاع مقدس مملو از درس و عبرت برای مدیریت کشور است

دوران دفاع مقدس مملو از درس و عبرت برای مدیریت کشور است

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد به نقل از صداوسیمای مرکز یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار با جمعی از فرماندهان یزدی هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر اینکه فرهنگ مقاومت باید در جامعه جریان داشته باشد اظهار داشت: برگزاری مراسم با موضوع دفاع مقدس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه دوران هشت سال دفاع مقدس مملو از درس و عبرت است عنوان کرد: قطعا بیان خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس برای بهره گیری از این درس‌ها و عبرت‌ها نقش بسیار مهمی دارد.

نماینده، ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، تکیه به نیرو‌های بومی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور سبب شد ایران با دست خالی در برابر تمام دنیا و قدرت‌های جهانی ایستادگی کرده و افتخارات بسیاری به دست آورد.

آیت الله ناصری یزدی با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم که با خدمت هرچه بیشتر پرچم این انقلاب را به دست حضرت مهدی (عج) بدهیم خاطرنشان کرد: خدمت در جمهوری اسلامی ایران وظیفه‌ای بسیار سنگین و توفیق الهی است که اگر از آن به درستی بهره گیری کنیم ارزش بسیار بالایی دارد.

امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه بتوانیم در طول مسیر فعالیت خود به درستی عمل کنیم، استفاده از تجربیاتی است که در این دوران برای کشور به وجود آمده است.

وی فرماندهان دفاع مقدس را نمونه بسیار خوبی از تجربه‌های مدیریتی دانست و گفت: در سخت‌ترین شرایط ما توانستیم بهترین نتایج را با مدیریت درست و استفاده از ظرفیت نیرو‌های داخلی بگیریم و در این دوران هم می‌توانیم با تکیه بر نیرو‌های داخلی و ظرفیت‌های موجود، زمینه رفع تمام مشکلات و پیشرفت همه جانبه کشور را فراهم کنیم.

اخبار مرتبط

ویژه برنامه های رادیو سلامت در هفته دفاع مقدس

بیانات رهبر معظم انقلاب درباره دفاع مقدس در «جهاد مقدس» رونمایی شد

جزئیات برگزاری ویژه برنامه‌های اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس در اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha